Oceny Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 TDCi 68 KM 50 kW

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 TDCi 68 KM 50 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 TDCi 68 KM 50 kW

~TP
Ford Fiesta VI
Polecam na dojazdy do pracy i średniej długości trasy, do 200 km.
~Jacek
Ford Fiesta VI
Opisuje auto żony którym sam sporo jeżdżę a mam porównanie do Saxo 1.5 D syna i mojej C-5 2.0 HDi (hydro) z 2011. Ciekawe może być porównanie z Saxo (bo C5 to inna bajka).
~godol
Ford Fiesta VI
Auto raczej udane choć z mojego doświadczenia wynika, że jakościowo dalekie od ideału. Dosyć dobry silnik w pierwszym egzemplarzy jaki używałem, drugi egzemplarz z 2006r. zachowuje się znacznie gorzej (może jednostkowy przypadek). Na plusie świetne zachowanie samochodu na drodze. Tandetne jak na dzisiejsze czasy plastiki i tapicerka. Słabe fotele przednie o niewygodnym kształcie i bez dobrego trzymania.
~Oskar
Ford Fiesta VI
Samochód świetny do miasta i sporadycznie na trasy. Jeśli ktoś jeździ tylko na trasie, polecam mocniejsze silniki, żeby bez stresu wyprzedzać. Przez ponad rok zrobiłem Fiestą przeszło 30 tysięcy kilometrów i nie dopadły mnie żadne usterki. Oprócz wymiany elementów eksploatacyjnych i tankowania nic nie trzeba robić.
~stecher@poczta.fm
Ford Fiesta VI
Bralem pod uwage kilka aut z tego segmentu, trafila sie fiesta i to dieslu. Na poczatku bylo mi to obojetnie, wczesniej jezdzilem autem benzynowym i spalania nie bralem po uwage. Jednak po pierwszej trasie na poczatku myslalem ze wskaznik sie zacial albo zle wyswietla (tak niskie spalanie). Niema sie czego przyczepic, niewiem jak bedzie sie auto zachowywalo przy - 20 stopni (odpalanie) ale to zycie pokarze.
~uvb@interia.pl
Ford Fiesta VI
Bardzo fajny miejski samochodzik, idealny dla młodych osób szukających oszczędnego, w miarę niezawodnego i niedrogiego auta. Przyjemna sylwetka i bogate wyposażenie w niewygórowanej cenie.
~adam.k2@poczta.onet.pl
Ford Fiesta VI
autko miejskie, mało potrzebuje miejsca do parkowania,oszczędne,dla mnie jest ok.
~Marek
Ford Fiesta VI
Fiesta to auto zrobione w mysl idei Forda , pewne, solidne, niezawodne auto za niewygorowane pieniadze. Pieknie sie prowadzi i manewruje, jest ekonomiczne, trwale i niezawodne. Nadwozie proste w lini ale eleganckie, widocznosc bardzo dobra. Jest to pojazd dla ludzi ktorzy chca jezdzic duzo i z latwoscia.Nie jest to pojazd szppanerski i z tym silnikiem nie jest tez autem sportowym, lecz pojazdem dla ludzi spokojnych, ktorzy cenia sobie komfort,...
~Marcin
Ford Fiesta VI
Auto małe.Jeżeli ktoś takie lubi to dobry kierunek.Początkowo kupiony żonie ale sam sporo nim jeździłem.Tani w utrzymaniu-mało pali, tanie części zamienne, rzadkie wizyty u mechanika, brak usterek w których nie wiadomo o co chodzi. Mimo małych gabarytów porównując do innych aut w tej klasie jest nieźle z przestrzenią.Szarpie nerw w trasie.Coś wyprzedzić to trzeba mieć dobrze z górki i dużo wolnego.Jak coś ciśnie 100km/h to najlepiej się tego...
~marasbydg
Ford Fiesta VI
Auto kupione rok temu od znajomych z przebiegiem 100k, Obecnie 114k zero awarii nic. Spalanie ok 4.5l, Auto prowadzi sie o niebo lepiej niz fabia2 - nasze drugie autko. Ogolnie zadowolony, dobre jeździdelko za nieduze pieniadze.