Oceny Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2012-2017

Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW 2012-2017

~jonaszm
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Na początku przy zakupie w ogóle nie brałem pod uwagę Fiesty. Wystarczyła jazda próbna z silnikiem 1.0 EcoBoost i wybór stał się dla mnie oczywisty. To nie reklama. :) Z perspektywy 3 lat użytkowania tego samochodu, oceniam go jako bardzo dojrzałe auto segmentu B. Naprawdę świetny silnik, który jak na trzy cylindry brzmi nieźle, lepiej niż nie jeden "czterocylindrowiec". Ładnie wchodzi na obroty, pozwala z łatwością osiągać prędkości...
~demoon
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Pierwsza ocena dodana została kilka dni po zakupie ok 6 miesięcy temu,samochód miał niespełna 10000 km przebiegu. Od tamtej pory doszło kolejne 10 tys km.Ocena będzie bardziej obiektywna.Nadal uważam mój wybór za właściwy.Rewelacyjna sylwetka,zwłaszcza przód auta.W wersji titanium jaką posiadam uroku dodają duże chromowane listwy boczne.Wnętrze ,również ergonomiczne,miekkie materiały deski rozdzielczej (te z twardego plastiku niestety gorszej...
~demoon
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Od zawsze popierałem minimalizm i prostotę w budowie samochodu. Opel i VW doskonale się sprawdzały w założeniach.Kiedy przyszedł czas na zmianę samochodu i wycieczki do salonów wymienionych marek coraz bardziej rozczarowywały ,od niechcenia wstąpiłem do Forda ,bo wiadomo było że ford g...w... (W założeniach do zakupu auto miało być małe,ekonomiczne i na pewno na kilka lat.) Chciałem zobaczyć fiestę którą wszyscy się zachwycają, i była biała...
~rafal
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Można się pozytywnie zaskoczyć. Świetne prowadzenie, do tego żwawy i ekonomiczny silnik i całkiem niezłe wnętrze. Owszem, drobne niedogodności też występują, ale Fiesta odwdzięcza się zupełnie bezawaryjną jazdą. Najważniejszym argumentem za jest przyjemność z jazdy po zakrętach.
~Konrad
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Bardzo przyjemne auto, precyzyjnie się prowadzi, podstawowe audio z bluetoothem dobrze brzmi, jedyne minusy to ilość miejsca z tyłu i dosyć wysoka pozycja za kierownicą (nie do końca pasuje mi do charakteru tego auta).
~hgjkgh
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Świetne auto, z genialnym zawieszeniem, zadziornym wyglądem (w odpowiedniej kolorystyce) i bardzo dobrym silnikiem. Wszyscy jednak mają wady, jakby wspaniale było gdyby Ford miał dobrych projektantów wnętrz. Ogólnie dla moich potrzeb (auto dla 2+2 dające masę frajdy) w tej klasie istnieje tylko Fiesta i Mazda 2, oba polecam szczerze, dla mnie wygrała pierwsza dzięki trochę lepszemu zawieszeniu, lepszej dostępności ASO, mniej kobiecemu...
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
6,9
~aprox99
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Fajne autko, jedynie co mi trochę przeszkadza to lekkie terkotanie tych 3 cylindrów
~konjoch
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Samochód bardzo udany technicznie: Świetny układ jezdny i kierowniczy oraz genialny silnik! Gdzieniegdzie można jednak dostrzec oszczędności w materiałach i wykończeniu.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Super wygląd, świetne wyposażenie w wersji Titanium i dodatki jak podgrzewane siedzenia czy przednia szyba sprawiają, że z auta korzysta się bardzo miło.
~Teresa
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Ogólnie super i ładna sylwetka. Samochód na miasto i poza miasto dla 2 osób jest w sam raz. Z tyłu poza miasto w długie trasy raczej tylko dla dzieci albo niskich osób
Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting