Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting
Mniej

Oceny Ford Fiesta VII Hatchback 5d Facelifting

14 % lepiej niż w segmencie Auta małe ( 3,97 )

dodano 13.06.2015 przez

Od zawsze popierałem minimalizm i prostotę w budowie samochodu. Opel i VW doskonale się sprawdzały w założeniach.Kiedy przyszedł czas na zmianę samochodu i wycieczki do salonów wymienionych marek coraz bardziej rozczarowywały ,od niechcenia wstąpiłem do Forda ,bo wiadomo było że ford g...w... (W założeniach do zakupu auto miało być małe,ekonomiczne i na pewno na kilka lat.) Chciałem zobaczyć fiestę którą wszyscy się zachwycają, i była biała w podstawowej wersji . Nic szczególnego nawet nie chciało mi się wsiąść za kierownicę. No to dalej szukanie- Renault clio tce ,całkiem spoko,ale to nie to.Po dłuższej przerwie na szukanie z powrotem Vw,Opel, Ford ale w innym salonie i jest do dyspozycji testowej bogato wyposażona fiesta z litrowym ecoboost. Samochód wyglądał o niebo lepiej niż poprzednio oglądana fiesta. Ale to jazda próbna załatwiła sprawę. Po przesiadce z astry 1.6 na fieste 1.0 to jest kosmos.Polecam wszystkim jazdę próbną fiesta z tym motorem.

dodano 04.12.2015 przez

Pierwsza ocena dodana została kilka dni po zakupie ok 6 miesięcy temu,samochód miał niespełna 10000 km przebiegu. Od tamtej pory doszło kolejne 10 tys km.Ocena będzie bardziej obiektywna.Nadal uważam mój wybór za właściwy.Rewelacyjna sylwetka,zwłaszcza przód auta.W wersji titanium jaką posiadam uroku dodają duże chromowane listwy boczne.Wnętrze ,również ergonomiczne,miekkie materiały deski rozdzielczej (te z twardego plastiku niestety gorszej jakości).Kolejny duży plus to zawieszenie.Wisienką na torcie jest silnik 3-cylindry 998 cm. Wszyscy znajomi się uśmiechają jak słyszą o tych parametrach :) Po przejażdżce każdy mówi ''szok'' Dokładniej plusy i minusy podam w każdej sekcji osobno. Wszystkim szukającym małego samochodu polecam przed zakupem jazdę próbna fiestą z 1.0 ecoboostem nawet jak by mieli awersje na forda i byli zdecydowani na inna ulubiona markę.

dodano 22.05.2017 przez

Świetne auto, z genialnym zawieszeniem, zadziornym wyglądem (w odpowiedniej kolorystyce) i bardzo dobrym silnikiem. Wszyscy jednak mają wady, jakby wspaniale było gdyby Ford miał dobrych projektantów wnętrz. Ogólnie dla moich potrzeb (auto dla 2+2 dające masę frajdy) w tej klasie istnieje tylko Fiesta i Mazda 2, oba polecam szczerze, dla mnie wygrała pierwsza dzięki trochę lepszemu zawieszeniu, lepszej dostępności ASO, mniej kobiecemu wyglądowi (fiesta st-line trochę bojowo wygląda :) )

dodano 06.12.2014 przez

Bardzo pozytywne odczucia. Bardzo przyjazny i komfortowy jak na tak male auto.Moim zdaniem Fordowi udało się połączyć dobre prowadzenie i dobry komfort. Uważam ze w tej cenie najlepszy stsunek ceny do jakości, komfortu, dobrego prowadzenia, dobrego wyciszenia i przestrzeni.Uważam ze jak na ten segment bardzo fajnie wyciszone auto.

dodano 28.12.2016 przez

Auto zwinne, nie ma problemu z zaparkowaniem, czy zawróceniem na "3". Przy wysokich prędkościach niestety auto hałasuje, powyżej 140 km/h na zimowych oponach trzęsie. W akrętach przy wysokiej prędkości nie trzyma się drogi - podsterowność, która nie daje tyle frajdy co nadsterowność

dodano 02.04.2017 przez

Fajne zwinne autko ,szukam każdej okazji żeby pożyczyć od żony fiestkę st-line na 17 calowych kołach fajnie się prezentuje i ten kolor candy red powala a mój s max czeka w garażu.

dodano 13.08.2016 przez

Dobre auto miejskie, świetna manewrowość i widoczność w każdym kierunku. Na trasie z tym silnikiem wypada trochę blado ale tylko jeśli jedziemy w cztery osoby i zbagazem.

dodano 02.11.2016 przez

Samochód bardzo udany technicznie: Świetny układ jezdny i kierowniczy oraz genialny silnik! Gdzieniegdzie można jednak dostrzec oszczędności w materiałach i wykończeniu.

dodano 17.10.2013 przez

Ogólnie super i ładna sylwetka. Samochód na miasto i poza miasto dla 2 osób jest w sam raz. Z tyłu poza miasto w długie trasy raczej tylko dla dzieci albo niskich osób

dodano 01.12.2016 przez

Świetne auto w dobrej cenie z dynamicznym silnikiem i rewelacyjnym zawieszeniem. Auto intucyjne w prowadzenie bez nadmiaru systemów wspomagających itp. Polecam!