Oceny Ford Focus I Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW 2002-2005

Najnowsze oceny Ford Focus I Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW 2002-2005

3,7
~Bee Jay
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Przyjemne auto, dające frajdę z jazdy, nieźle wykonane o miłym, nietuzinkowym wnętrzu i ciekawej aparycji. Potrafi być dynamiczne (oczywiście nie do przesady) nie tylko z wyglądu. Muszę niestety zmienić ocenę ze względu na kategorię niezawodność. Zacząłem się obawiać, że ciąg dalszy nastąpi...
~stanislaw.wierzbicki1@wp.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Od początku, przy każdym większym deszczu w stojącym samochodzie zbiera się woda na wycieraczce po stronie pasażera i wsiąka w dywanik. Gdzieś sobie wpływa przez prewody wentylacyjne i już. Serwis robił to już 6 razy i nie wie co dalej, następnym razem występuję o wymianę samochodu. już mi się znudziła zabawa w hydraulika. Po za tym uciążliwym duperelstwem, jestem z samochodu jak najbardziej zadawolony
2,9
~xartt@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
cieszę się że to auto służbowe, nigdy w życiu żadnego więcej forda ( zwłaszcza FII)
~frankee 2
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Na razie jestem zadowolony odpukac. Kilka przepalonych żarówek. Drzwi były malowane przez forda, jednak korozja po dwóch latach. Teraz spokój
~Marek
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Super trakcja, ale psuje się często. Dużą wadą jest brak dobrego serwisu w Gdańsku. O wszystko trzeba walczyć.
4,1
~Raf Poznan
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
Fajny samochod z super wyposazeniem za przystepne pieniadze. Mialem nim maly dzwon i o dziwo u mnie poszedl zderzak tylko a w sierze caly tyl skasowany. Polecam
~martin x100
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
bardzo fajne autko naprawdeę polecam za 58 tyś nic lepszego z salonu nie było... 4Xpp klima komputer abs pełna elektryka itd
3,1
~marketimg@empir.com.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
żle zestrojony silnik 1.6 z klimą powoduje duży spadek mocy , powinni o tym informować sprzedawcy bo byłem gotów kupić większy silnik a przekonano mnie na 1.6
~r.karwacki
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
po dwoch zajezdzonych escortach milowy krok ale problemy z przyczepnoscia /te same opony/
3,8
~gall00@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i Duratec 8V 98KM 72kW
3000 przebiegu/tylko/ do tej pory nieżle. Gdyby nie :1.ospały , głosny silnik 2.niebezpieczne zachowanie przy hamowaniu 3.klekotanie czegoś z tyłu samochodu/nowego!!!/ to byłoby całkiem dobrze
Ford Focus I Hatchback