Oceny Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005

Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW 1998-2005

~cris1983cris
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Autem uzytkowalem miedzy 105 tys. km - 153 tys. km okolo 2,5 roku. Bylem bardzo zadowolony z focusa poniewaz nie spotkaly mnie zadne duze wydatki jak niektorych znajomych. Staralem sie lac dobra rope- nie mialem problemu z wtryskami, turbo tez dobrze dzialalo. W czasie uzytkowania wymienialem akumulator ktory padl w srodku lata ( koszt. 350 zl), swiece zarowe, klocki hamulcowe, pozatym paliwo i filtry. Autem sie swietnie jezdzi, ma niezle...
~GrzW
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Ogólnie byłem zadowolony z posiadania focusa, nie był to mój pierwszy ford. W każdym pojawiał się ten sam problem: korozja nadwozia. Na serwisie oczywiście poprawili, jednakże problem pojawiał sie ponownie.Kupującym nowego forda polecam ubezpieczenie Ford Protect w moim przypadku w każdym samochodzie zwróciło się z nawiazką.Mimo to mój nastepny samochód to również ford. Urzekł mnie serwis, podejście do klienta i szybkie rozwiązywanie jego...
~Mmm
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Fantastyczny samochód! Świetne prowadzenie, dość dynamiczny i elastyczny silnik. Moim zdaniem auto jest dużo fajniejsze niż golf mk IV czy astra II. Jeśli dzisiaj uda się jeszcze znaleźć zadbany i mało skorodowany egzemplarz to jest to auto godne polecenia.
~Seba
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Ogółem samochód dobry tylko broń boże nie brać TDCi ! Drogie naprawy , awaryjny, problemy z odpalaniem zimą. No i RDZA. Trzeba na to zwrócić szczególną uwagę. Na plus : nie porównywalny w tej klasie komfort prowadzenia - mistrzostwo.
~Ajaj
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Swój kupiłem za 9500zł z 2002r. pod koniec 2012r. Z przebiegiem 142tyś i po niewielkiej stłuczce (sprowadzony został jako uszkodzony, widziałem w jakim był stanie). Według mnie w tej cenie jest to jeden z najlepszych możliwych wyborów.
~Ocena
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Zakup tego auta należy bardzo dobrze przemyśleć. Samochód prowadzi się świetnie, pod tym względem nie ma sobie równych w swojej klasie. Niestety musimy się liczyć, że przy przebiegu około 150 000 tys km mogą pojawić się duże wydatki w postaci wyżej opisanych usterek.
~MagdalenaK
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Serdecznie polecam ten samochód, osobom, którym zależy na unikatowej linii i rewelacyjnych właściwościach jezdnych. Ma inną niż wiekszość aut deskę rozdzielczą (mi się osobiście ta inność bardzo podoba) Ja się zakochałam w nim od pierwszego wejrzenia :)
~tichon
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Robi swoją robotę. Jest właściwie niezawodny. Szczególnie w zimie - odpala zawsze. fajnie wygląda. Świetnie się prowadzi, dobry silnik - idealny balans między dynamiką a oszczędnością. Zmieniać będę ze względu na nowinki techniczne (np ESP) i na większy.
~arkadiusz.jozwiak1@wp.pl
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
To drugi FOCUS,pierwszy 1999-1.6-100KM benzyna,jeździłem nim 5 lat był O.K. to kupiłem TDCi i po 18 miesiącach i 15 tyś km spełnia moje oczekiwania,w trasie dużo łatwiej wyprzedzać i ma lepsze wyposażenie i kolor.
~Pit
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Polecam to autko, swietne zawieszenie, prowadzenie daje frajde - zwlaszcza z silnikiem TDCi i na stacji nie znika uśmiech z twarzy:) Dobrze, ze troche siedzialem w Anglii, dzięki temu kupilem wlaśnie focusa, bo tam ford cieszy się lepszą opinią niż w Polsce.. i słusznie wg mnie.
Ford Focus I Hatchback