Lista ocen Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW 2001-2005 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MilionMilesFromHome
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Karoseria: zewnątrz zero rdzy, w środku pod kołem zapasowym pojawiły sie przebarwienia rdzy ale wyszorowałem, zabezpieczyłem i jak narazie jest wporządku. W układzie jezdnym jak i silniku czuć wysokiej klasy precyzję wykonania co niestety odbiło sie na materialach użytych wewnątrz, dla mnie jest wporządku. Za tą cenę nie można mieć wszystkiego ale za to mamy ekonomiczne auto które daje nam komfort jazdy na naprawde wysokim poziomie, jak...
~Jareta
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Można kupić auto już za 10k, ale warto znaleźć takie, które ma SPRAWDZONY PRZEBIEG. Niestety znaczna większość jest kręcona. Przykład? Moj ma przebieg 1/4 mln co przy 11 latach ma sens (lekko ponad 20kkm rocznie) i co? W moim roczniku mam auto z największym przebiegiem na allegro :):) Podkreślam jeszcze raz bardzo oszczędny silnik.
~Mariusz
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Mimo wszystko uwazam ze nie jest tani. Byc moze konkurencja jest jeszcze drozsza, ale dzis za focusa2 z podobnym wyposazeniem w salonie musialbym dac sporo ponad 80 tysiecy, Za auto w tym segmencie to stanowczo za drogo, choc moze relatywnie wyglada to dobrze na tle innych (nie wiem bo nie porownywalem slyszalem tylko takie opinie)
~MK
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
W salonie Tdci kosztuje ok. 70 tys. Za tą kasę nie kupiłbym tego auta, ale skoro za 44 można było sprowadzić 9 miesięczne niemowle z 6 tys. kilometrów, to czemu nie ? Ta cena wydaje mi się rozsądna i adekwatna do tego, co prezentuje mój 3 drzwiowy FF 1.8 Trend TDci 115.
~lucash
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Dłuuugo szukałem samochodu. Nie widziałem samochodu tej klasy (z tej półki) z takim wyposażeniem. Dodatkowo mogę powiedzieć, że samochód jest bardzo dobrze wykończony, brak trzasków, "świerszczy", itp. "Bardzo dobry"
~Patryk
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Auto bardzo wdzięczne w użytkowaniu ale niewdzięczne w sprzedaży - nie da ich się sprzedać za wygórowaną cenę, tym bardziej zachęca do zakupu. Za 8 tysięcy spokojnie znajdziemy coś bardzo dobrego.
~FocusTDci
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Wada ogólna to przy zamawianiu auta brak możliwości wyboru koloru i wzoru tapicerki, koła fabryczne też musiałem sprzedawać na własną ręke- nie chciano ode mnie nowych kół w rozliczeniu!!!
~boyler
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Naprawdę polecam - tak samo rozsądny w utrzymaniu jak kultowy Golf trzeciej generacji tyle, że focus w hatchbacku i 3D wygląda o trzy levele lepiej :)
~MG
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Jeżeli kupujesz to auto w Dieslu bo to \"ekonomiczne autko\" - pomyśl sobie o kosztownej naprawie wtrysków i pompy (koszt od 3 - 5 tys zł.)
~Jaro
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
W sumie dałem 23k za to auto (po opłatach, wymianie filtrów, oleju itp.). Myślę, że to całkiem dobra cena jak na ten samochód.
Ford Focus I Hatchback