Oceny Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW 2001-2005

Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW 2001-2005

~MilionMilesFromHome
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
FORD Focus 1.8TDCi 115KM po chipe 143KM i te Momęty Obr.:) Auto daje badzo duży komfort jazdy ze wzdględu na niezależne zawieszenie, nawet zasuwając po dołkach daje komfort jazdy (taka mała rajdówka) A osiągi jak na silnik 1.8 disle 8.5sec/9sec do 100km/h (3dzwiowa wersja)sam wynik mówi za siebie, autko ma charakter sportowy jak trzeba ale też lubi długie trasy, jeśli posiadamy toroche umięjętności ECO drivera to spalanie przy 130km/h...
~lucash
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Fajny samochód dla młodych ludzi - jeśli nie planujemy przewozu wielkogabarytowych przedmiotów i gromady dzieciaków. Przeznaczony raczej dla 2. osób, choć i tak nic nie stoi na przeszkodzie ażeby wrzucić do tyłu dwa foteliki dla pociech, lub aby przewieźć kumpli z baru:) Cieszy człowieka elastyczny i zrywny "stupiętnastokonny" silnik 1.8 o umiarkowanym apetycie na paliwo. Zaskakuje zawieszenie, ale o tym to już wiele napisano - krótko mówiąc...
~maciej.sadowski@bridgestone-eu.pl
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
To był samochód testowy. Przymierzałem się do zakupu i odpuściłem sobie. Powody: przełożenia skrzyni są nie dla mnie, może dobre na autostradę do szybkiej jazdy, ja często holuję przyczepę a tu nie sprawdzi się za dobrze. Wnętrze zrobione z materiałów niskiej jakości, powiedziałbym nieładnych, boczki drzwi z brzydkiego plastiku, tapicerka siedzeń niczym nie zachwyca. Ogólnie przeciętnie, może dlatego, że nie trafił w mój gust. Na marginesie...
~boyler
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Nie wiem czemu aż tak niektórzy nie lubią Ford-ów tym bardziej z silnikami TDCi. Być może, że nie posiadali wcześniej ów pojazdu i opinię rozsiewają zasłyszaną w kuluarach przy kanapce i fancie osiedlowego warsztatu Pana Heńka. Auto relatywnie tanie w zakupie. Ponadczasowa linia nadwozia i obszerne wnętrze jak na ten segment.
~marcin21592@gmail.com
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Samochód idealny dla młodszych jak i starszych kierowców. Ci pierwsi (jak ja) docenią zwłaszcza łatwość prowadzenia a co za tym idzie przyjemność z jazdy. Auto jak najbardziej godne polecenia dla tych, którzy dopiero zdobyli upragnione prawko.
~PYLE
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Samochód godny zainteresowania z kilku powadów, karoseria choć ma kilka dobrych lat moze wygladac b.atrakcyjnie, kompakt o duzej ilości miejsca w srodku i z \"duzym\" bagaznikiem, duzo jednostek do wyboru, atrakcyjna cena itp.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
7,3
4,1
~Jaro
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Fajne auto dla dwóch osób. Ciekawy, dynamiczny i uniwersalny silnik. W połączeniu z dobrym zawieszeniem daje sporo frajdy przy ostrych zakrętach. Jak na 115km i ciężką nogę dobra ekonomia. Pomimo 10 letniego designu cały czas ma elegancką i świeżą sylwetkę - moim zdaniem wygląda ładniej niż Focus mkII.
3,8
~realista
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Pomimo awarii czujnika, ciągle pojawiających się błędów układu wtryskowego, zgrzytów koła dwumasowego i ogromnym spalaniem w mieście autkiem jeździ się bardzo przyjemnie. Silnik jest elastyczny, a przełożenia skrzyni biegów dobrze zaprojektowane. Autko posiada świetne zawieszenie, które nie pozwoli nam wypaść z zakrętów nawet przy większej prędkości.
4,1
~nice
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Nie żałuję, że kupiłem mimo że nie mam jakiegoś wielkiego porównania, wcześniej jeździłem oplem z 92roku, więc ford jest dla mnie limuzyną. aUtko myślę godne polecenia. Czarne na alu 16\" wygląda nieprzeciętnie
~andreas.but@op.pl
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
ten samochód może nie rzuca się w oczy jak inne ,ale jest dopracowany technicznie ,zrywny oszczedny silnik ,zawieszenie może trochę za twardę jak na polskie warunki[koleiny, dziury] ale przy szybkiej jeżdzie to auto jest super ,wygląd jak wspomniałem to rzecz gustu, ale te mniej kosmiczne z wyglądu nie starzeją się tak szybko ,ktoś kto szuka dobrej ;fury; rówież dla rodziny focus jest dobrym wyborem pozdrawiam
Ford Focus I Hatchback