Lista ocen Ford Focus I Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW 1998-2004 (76) - Całokształt

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Falki
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Super wygląd, a kupuje się oczami, no nie? Mógłby się szybciej nagrzewać, i brakuje mi skórzanej kierownicy w standardzie, ale to się da załatwić.
~..::[SM@RT]::..
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Moim zdaniem dobry samochód z dobrym silnikiem.Niektore rzeczy ciut niedopracowane (np. regulacja wysokosci fotela) ale całokształt wyglada ok.
~Paweł.B
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Jako młody kierowca jestem bardzo zadowolony z autka, mógł by mieć więcej mocy ale jak samemu jade to i tak jest żwawy.
~mdp1@vp.pl
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
posłuchałem kobiety i bardzo żałuję. Pierwszy i ostatni ford jakiego kupiłem. Nawet jak mi ktoś da za darmo to zaraz się pozbędę.
~leszek177@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Auto robi dobre wrażenie, o ile zdecydujemy się na dobrego turbodiesla i bogatsze wyposażenie. Poza tym kompakt jak kompakt.
~chris@root.pl
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
bardzo przyjemne autko. Jak na swoją cenę oferuje bardzo duże wnętrze, dobre osiągi i bardzo dobre wyposażenie
~darek
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
przejechalem przez rok 50tyś km i jestem wyjątkowo zadowolony z wyboru. a jeżdziłem naprawdę wieloma markami. polecam
~marekj
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Opisane problemy z rudym mocno przycmiły obraz doskonałego auta. Dlatego 4. Oprócz tego rewelacja i było by 5 na pewno.
~Men26
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Całokształt hmm, biorąc pod uwagę po jakich drogach jeździmy w Polsce to auto jest dzielne :)
~e1n
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Po Oplu astrze 1.6 benzynie 55kw, sprawia wrażenie naprawdę dobrego i dynamicznego auta
Ford Focus I Hatchback