Ocena kierowcy - Ford Focus I Kombi

Silnik 1.8 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 1999
Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : zdecydowanie na plus
Aktualnie Focusa można bardzo tanio kupić. Bardzo przyjmenie się prowadził. Niestety ze spalaniem w miescie niewiele da sie zrobić ja jezdząc bardzo ekonomicznie sprawne przyspieszanie - jazda ze stała predkoscią 1500 -2000 obr - hamowanie silnikiem nie mogłem zejsc ponizej 8.5 pb jezdząc agresywniej rosło w okolice 10 l pb. w trasie skolei bardzo fajnie bo przy predkosciach 100-110 ponizej 7 l 120- około 7 130 -
silnik bardzo elastyczny jezdziłem nim pracując prawie w całym zakresie obrotów nie trzesie nim od 1200 obr/min i przyjemnie ciągnie az do 5500 obr/min V max 200 .
dobrze zestopniowana biegi pewnie wchodzą, skok drążka mógłby być odrobine mniejszy.
bardzo przyjmne i precyzyjne prowadzanie
progi były już po naprawie i troche korozji juz było widać aczkolwie jak na 18 latka nie najgorzej
sterownie radiem przy kierownicy bardzo wygodne. wszystko dość intuicyjne. Czynnosci eksploatacyjne nie nastarczają problemów.
tak jak w kompakcie z przodu wystarczająco dla 2 osób z tylu dla 3 troche ciasno.
głosniejszy niz nowoczesne samochody, ale jazda nie jest uciązliwa
tak duzo tych samochodów ze wszystko da sie dostać w przeciągu dnia z pobliskiego szrotu.
samochód kupiłem w wersji GHIA za 3000 zł poza centralnym i klimą wszysko było sprawne i bardzo dobrze mi sie nim jezdziło.
przepalona żarówka
brak