Oceny Ford Focus I Kombi

Ford Focus I Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Kombi

~zico
Ford Focus I
Auto byłoby dobre, gdyby to nie był Ford tylko cokolwiek innego. Auto ładne(bardzo), funkcjonalne (chociaż ciasne), ale nie obyło się bez wizyty u mechanika raz na kwartał. Raz miałem Forda (ścierkę) i myślałem, że firma ta zrobiła krok do przodu. Chyba, że w stylistyce. Dlatego po dwóch latach sprzedaję to autko i wiem, jakiego więcej auta nie kupię...
~Wojtek
Ford Focus I
Idealne auto dla rodziców i dwójki dzieci w wieku szkolnym - duże, szybkie i oszczedne. Ewentualnie dla małego, nieinwazyjnego biznesu. Wygodne na długiej trasie.
~mazi_tczew
Ford Focus I
Tanie, przyjemne w prowadzeniu auto. W wersji kombi bardzo pojemne i można juz je traktować jako auto rodzinne. Auto tanie w eksploatacji z silnikiem TDCI, mimo iż jest PODOBNO awaryjne duża przyjemnosc z przyspieszania, wyprzedzania itp. Bardzo ładnie sie zbiera.
~Mondeo16
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Ford Focus I
Generalnie auto mogę pochwalić, bo jest bardzo przestronne, pakowne i przede wszystkim bezawaryjne. Dałem ocenę całokształtu, za brak dobrego wyposażenia w moim modelu, bo mam akurat najuboższą wersję, ale to nie wina producenta czy samochodu :)
~shogel@tlen.pl
Ford Focus I
Ja z mojego fokusika jest bardzo zadowolony. 155000 km przebiegu i nic nie miał naprawiane, poza czynności okresowe (z wyjątkiem w/w nieszczęsnego paska wzdłużnego) Pali nie za dużo, bardzo pojemny no i to zawieszenie !!! ...Miód. Ma drobne wady, ale które auto ich nie ma. Ja uważam, że dokonałem dobrego wyboru i chętnie jeszcze pojeżdżę dlużej tym autkiem. Oczywiście dla bardziej wymagających fokus może być zbyt skromną opcją.
~Piorun
Ford Focus I
Idealny dla początkujących niezbyt zamożnych kierowców. Poza tym jest to samochód typu kompakt. Jeśli ktoś oczekuje po nim rewelacji na miarę A6 to się rozczaruje. To jest po prostu inny segment. Wielu ćwoków o tym nie pamięta i porównuje takie focusy do jakichś półlimuzyn.
~juszmarek@op.pl
Ford Focus I
Za te pieniądze, w tej klasie aut czego można wymagać więcej.Auto praktyczne, stosunkowo niezawodne i ekonomiczne.Dobre AGD na kołach.Obecnie rozsądne ceny części poza ASO.
~Krzysztof
Ford Focus I
Auto w swojej klasie naprawdę bardzo dobre. Robi na mnie lepsze wrażenie od swojego konkurenta - VW Golfa IV, którym też miałem przyjemność jeździć. Ma swoje mankamenty - ale to w końcu już 10 letni samochód - cudów od niego nie oczekuje. 90 km pod maską to też nie rewelacja - ale na polskie drogi po co więcej?
~Kamil
Ford Focus I
Najpierw chciałem kupić Golfa, ale nie żałuję, że wybrałem Focusa. Układ jezdny po prostu jest najlepszy w swojej klasie, dynamiczny i oszczędny silnik daje dużo przyjemności z jazdy, a dobre spasowanie plastików we wnętrzu powoduje, że podczas jazdy nie słychać żadnych \"świerszczy\" nawet po prawie 10 latach użytkowania samochodu. Nawet wszystkie usterki, które przytrafiły się po drodze nie popsuły ogólnie dobrego wizerunku tego modelu, choć...
~Paweł
Ford Focus I
Można powiedzieć, że jest to auto kompletne. Użytkuję je 8 lat i ilość napraw mogę policzyć na jednej ręce. Zrobiłem nim prawie 150 tyś.km. kupująć trochę na "ślepo" przy przebiegu ok. 86 tyś. Wszystkie przeglądy regularnie co min. 12 tyś. tzn. olej, filtry. Części w większości oryginały z Motorcraftu np. rozrząd czy pasek wieloklinowy i eksploatacja bez problemów. Auto bardzo tanie w utrzymianiu, nawet przy kupnie oryginalnych...
Ford Focus I Kombi