Lista ocen Ford Focus I Sedan 1.6 16V 100KM 74kW 1998-2005 (65) - Widoczność

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AT geeko
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Przód jest ok, gorzej jak paruja szyby wentylator musi sie troche napracowac by nie pyło pary na przedniej szybie. Mam wersje foczki bez ogrzewania przedniej szyby i chyba założe to ogrzewanie. Jak sie ma klime to moment i szyby sa czyste. Tył przecietnie. Z jada i parkowaniem tyłem ja mam problem, w vw vento choc dlugosc ta sama to moglem to robic prawie z zamknietymi oczami. Ale moze przy foczce to kwestia wprawy.
~Ryudo
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Widoczność do przodu i do tyłu rewelacja. Z przodu widać przetłoczenia na masce także dokładnie wiemy gdzie się kończy. Osobiscie mam sedana (mam zawsze czystą szybe z tyłu :p) więc widoczność do tyłu jest nieco ograniczona ale nie przeszkadza to w zatoczkach.
~pendrzec@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Utrudniona widoczność przez tylnią szybę (sedan). Linia bagażika idzie dość wysoko. Precezyjne parkowanie na wyczucie, albo za pomoca zestawu bezpiecznego cofania. Reszta ok - pewne manewrowanie po niedługim okresie wyczucia.
~Spock
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Jak to sedan. Widoczność do tyłu przez brak tylnej wycieraczki jest troche ograniczona. Do przodu i na boki bez zastrzeżeń. Lusterka równiez zapewniaja dobrą widoczność
~Przemasti
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Lusterka są troszkę małe, ale wystarczają przy manewrowaniu na parkingach. Ogólnie chyba nie ma co poprawiać jeśli chodzi o sedana.
~pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
do tyłu tak sobie (sedan), lusterko nie jest na końcu "wygięte" jak w innych współczesnych samochodach, żeby zlikwidować "martwą strefę" - nie rozumiem dlaczego?
~vpw (news@vpw.prv.pl)
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
To nie kombi ale jednak chcialoby sie widziec wiecej. Super jak na sedana ale dlaczego ten kufer jest tak wysoko. Chociaz w porownaniu z Brava czuje sie jak w cabrio.
~Roman Wu
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Troche za stare auto zeby oceniac ...ale nie jest zle bo po przejecgeniu 900 kilometrow nie wychodze z niego na raty jak to robia niektorzy np w renault ...
~Art
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Sedan - słaba widoczność na tył. Na początku jest to problem - potem już nie. W miarę szybko nauczyłem się oceniać odległość na podstawie lusterek.
~elcik9@wp.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
sedan czyli do tylu troche gorzej ale po tygodniu jazdy bez problemu. najwieksza wada to brak wycieraczki.duze lusterka rekompensuja wszystko
Ford Focus I Sedan