Oceny Ford Focus I Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW 2001-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus I Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW 2001-2005

~simon78
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
dałbym 4.5 auto wygodne.bardzo dobre zawieszenie.wielki bagażnik ale szkoda ze to sedan .jedynymi minusami jak dla mnie jest korozje dolnych partii drzwi oraz kiepskie samopoczucie pasażerów szczególnie tylnych siedzeń przy dłuższych trasach(prawie wszystkich mdli lekko ale mdli nikt nie wie dlaczego) miałem takie coś tez w skoda octavia 1.9 2004
~Tomek
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
Ogólnie jest to najlepsze auto jakie miałem (szóste w kolejności). Nieźle wykonane, wciąż ładne, dobrze wyposażone (mam wersję X100), wygodne i komfortowe. oczywiście ma swoje słabe strony, ale nie ma aut bezawaryjnych, są tylko mity i legendy...
~warjującyWariat
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dobrze się prezentuje na drodzę, ekonomiczny, dynamiczny, 'mały sprytny' ale pomiestny samochodzik za przystępną cenę.
~piotr, poznan
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jak na razie, moj najszczesliwszy zakup motoryzacyjny
4,1
~DVHK
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
SERVIS FORDA TO KPINA A GWARANCJE TO MOGA SOBIE W ..... wsadzić!! Za wszystko słono sie płaci (pomimo gwarancji). Na tym ten samochod najwiecej traci !
~oldboy49
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
kompfort, niezawodność, pewność, że nie zwiedzie.
~wieslow@klub.chip.pl
~Alex
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
Biegi mogłyby wchodzić trochę lżej, występuje niewielki opór zwłaszca przy wrzucaniu jedynki i dwójki (Skrzynia biegów)
~Markuss
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
Praca równa, elastyczność silnika kapitalna - chodzi za nogą tak jak ja chcę. Dla mnie kapitalny silniczek. (Silnik)
~piotr, poznan
Sedan 1.8 TDCi 101KM 74kW
na poczatku ´haczyla´ trojka - ale po 15 tkm sie ´ulozyla´ i jest OK - mozna by jedynie inaczej zestopniowac 1 bieg, bo samochod dysponuje za duzym momentem obr. (Skrzynia biegów)
Ford Focus I Sedan