Oceny Ford Focus I Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW 1998-2005

Ford Focus I Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW 1998-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus I Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW 1998-2005

~Tomek p-ń
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Żałuję, że korporacja, w której auto jeździ na Taxi wymaga określonych roczników aut, bo wiem ,że tak niezawodnego auta już nie dostanę. Niemniej, zamienię na nowszego Focusa, bo to doskonala konstrukcja na polskie warunki.
~krys
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Generalnie fajne auto. Ma swój charakter. Dość twarde. Wygodne dla kierowcy i pasażerów, fajna sprawa z podgrzewaną przednią szybą. Godne pochwały zawieszenie. Dobrze się prowadzi w każdych warunkach.
~Kuraś
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Z aut typu kompakt najlepsza propozycja na rynku. Dobre zawieszenie, wykończenie, niezłe silniki i cena niższa od konkurencji. To wszystko sprawia że ciągle jest wielu chętnych na te auta. Mogły by tylko nie rdzewieć :-/
~ff18@wp.pl
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
W tej klasie nie ma lepszego. I do tego stary sprawdzony TDDi co prawda troszke dymi ale jest OK. Jak narazie minusy wynikaja tylko z kiepskiej pracy serwisu. Pozatym auto OK i kupilbym je ponownie..(alo c-max´a).
~art
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Pomimo że nie lubię fordów, muszę przyznać że ponad 150000km bezawaryjnej jazdy robi na mnie wrażenie. Zawieszenie perfekcyjne i jeszcze oryginalne i nadal ciche. Nic w środku nie trzeszczy. NIC NIC!!!
~dark
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
b dobry i elastyczny silnik, ostatnio przy spokojnej jeździe z 5 osobami spalił 4.4-4.5 l/1ookm przy 90-110 km/g, jadąc na autostradzie z włączoną klimą powyżej 170 5,5 l/100, ogólnie b dobry, tylko z klimy na początku niemiły zapach no i pakowny, zobaczymy czy będzie taki niezawodny jak japończyk którego miałem wcześniej
3,6
~Łukasz
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Strasznie źle trafiłem, być może niezadbany egzemplarz, ale przez rok włożyłem w naprawy równowartość kwoty zakupu. Na plus na pewno tani rozrząd - około 300zł już z wymianą.
3,5
~Pablo
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Auto naprawde jest dobre, jedynie co boli to maly otwor na bagaznik w wersji sedan, mimo ze pojemnosc jest b.duza to niestety z wielkoscią otworu jest juz gorzej.
3,2
~Parzol
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
Autko bardzo fajne warte polecenia, szkoda tylko że ma taki słaby ocynk... :/
~Katrijn
Sedan 1.8 TDDI 90KM 66kW
bardzo ekonomiczne auto, może ciut za głośne, bezawaryjne jak dotąd, oby tak dalej.
Ford Focus I Sedan