Lista ocen Ford Focus II Focus C-Max (125) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawels
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Spalanie jest ok jak się tylko muska gazu.. samochód zrywny i dobrze przyspiesza. Ogólnie samochód się nie psuje.
~Grzegorz
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
yyyyyyyyyyyyyyy... Jeśli chodzi o koszty paliwa to jest rewelacja. Jeśli chodzi o koszty jakie poniosłem to już nie jest tak rozowo.
~lodan77
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
zużycie paliwa jak na te osiągi i wielkość samochodu uważam za doskonałe, ceny części do c-maxa też są bardzo przystępne
~tohk@gazeta.pl
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
W trasie 5.5 do 6. Mieszany zimą 6 - 7. Szybka autostradowa (160/180 km/h) do 8 litrów. POwyżej 8 raczej nie spalił.
~neon-b@gazeta.pl
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Powiedzmy, że spodziewałbym się lepszych efektów, jeśli chodzi o diesla. No ale mam troszkę ciężką nogę, więc powiedzmy, że przetrwam.
~daszy
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
To zależy od dbałości, paliwa, techniki jazdy i jak jeździł poprzednik. Czyli jak dbasz, tak masz.
~Adam
Focus C-Max 1.6 i 16V Ti-VCT 115KM 85kW
W ciągu 3 lat tylko wymiana oleju - żadnych nieplanowanych napraw, koszty paliwa zaskakująco niskie
~rom
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
trasa 6.8 miato 8.5 mieszane ok. 7.5 trochę za duzo na tak małą moc ale trudno nie jestźle
~polubiłem_fokusy
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
No mistrzem oszczędności nie jest, ale przy takiej mocy i chęci do jazdy można mu wybaczyć.
~rolem
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
spodziewałem się że będzie palił około 6 litrów ale jak na razie to średnio wychodzi pod 7
Ford Focus II Focus C-Max