Oceny Ford Focus II Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW 2003-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Focus II Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW 2003-2009

~Paweł
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Pięć lat temu jak je kupowałem bardzo mi się podobało. Teraz też mi się podoba, chociaż jest to auto bez fajerwerków. Wsiadasz i jedziesz. Bez żadnych problemów. Jak dbasz o nie to odwdzięcza się bezproblemową eksploatacją. Polecam wszystkim, którzy potrzebują przestronnego wozidła na co dzień z dużym bagażnikiem. Dobrze spisuje się w mieście mimo gabarytów, a na trasie też daje radę chociaż do ścigania kompletnie się nie nadaje. Przywiązałem...
~Dzikford
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Jest miło zaskoczony tym autem , komfort jazdy jest znakomity , duże wnętrze . Niezawodny silnik może trochę za mały i nie raz brakuje takiego odejścia ale jak ktoś nie szuka wrażeń tylko spokojnego i nie kosztownego auta to polecam
3,8
~Robert
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Generalnie z auta jestem zadowolony i pewnie kupiłbym następnego focusa, gdyby nie te problemy z korozją. Nie mam nerwów, żeby co roku odstawiać samochód do warsztatu na 2 tygodnie (teraz nie dają nawet zastępczego w autoryzowanym serwisie forda). Szkoda, ale będę musiał pożegnać się z tą marką.
3,7
~tomik73@gazeta.pl
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Samochód bardzo mi się podobał - jak go kupowałem, a teraz .... No cóż na pewno jest w miarę cichy, wygodny, ergonomiczny (super kombinacje siedzeń), klima, elekt. lustera, itd... - za tę cenę (80 000 pln - silver gold) to sporo. W tej chwili gdybym miał dokonywać wyboru - chyba jednak poszedłbym w "japończyki" (chociaż) droższe one jednak mają lepszą renomę (mniejsza awaryjność), no i na pewno nie samochód, który dopiero wchodzi do...
~jm133@wp.pl
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wygodny samochód rodzinny dający dużą przyjemność z prowadzenia . Przy opracowywaniu wystroju wnętrza przydałoby się jednak nieco fantazji . Nawet w FX Gold jest bardzo serio ( prawdziwie po niemiecku )
4,1
~czarss@poczta.onet.pl
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
jeżeli chodzi o spalanie to się poprawiło po 3500 miasto maxymalnie do 7,5 trasa maxymalnie do 6 litów na 100 km poprawiła się dynamika auta i to znacznie (chyba się dotarł) jak ktoś założył gaz do c-maxa to proszę o informację na adres czarss@poczta.onet.pl lub na gg: 4310824
~bhp@4web.pl
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Jak wspomniałem w dyskusji wyświetlacz na zegarach gaśnie po godzinie dla mnie jest to ogromny błąd. Jak to wygląda w nocy gdzie jest ciemno a ten sobie przez godzinę albo dłużej rozświetla całe wnetrze.
~krzywicki@knk.pl
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Od poczatku mialem problemy z poduszkami bocznymi, za 3 razem serwis wymienil obydwie. Teraz peknela rurka od intercolera pojutrze wymieniam.
~Janusz
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
Auto w sumie nawet niezłe w dobrze wyposażonej wersji FX GOLD. Serwis kompletnie nie przygotowany do napraw z braku części. Auto racze dla spokojnie jeżdżących
~lemozloc
Focus C-Max 1.6 i 16V 103KM 76kW
dwa minusy: zbyt duże spalanie w porównaniu do reklamy i trochę słaba widoczność do przodu i do tyłu ( trzeba się przyzwyczaić)
Ford Focus II Focus C-Max