Lista ocen Ford Focus II Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW 2003-2009 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony posiadacz
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
mam 186 i mi wystarcza- fotel nie jest maksymalnie odsuniety do tyłu ale zona raz jechała za mną- nie z boku hehe- i mówiła że nie ciasno ale też nie za dużo miejsca. Jeżeli ktoś planuje jezdzic ciagle w 5 dorosłych osób to nie moze liczyc na dużo \"luzu\". Natomiast we 4 bedzie duzo wiecej bo auto ma możliwośc szybkiego przerobienia na 4-ro osobowe. Składamy \"srodkowy segment kanapy\" i mozemy przesunac boczne tylne fotele do tyłu i srodka...
~Mat.
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
To mały samochód z zewnątrz. W środku to mała limuzyna. Co więcej nie ma wrażenia autobusu, jak w niektórych innych minivanach, a siedzi się jak w wysokiej osobówce. Pasażerowie mają dużo miejsca, nawet po odsunięciu foteli z przodu na maxa. Warta zauważenia jest ciekawa funkcją przesuwania foteli pasażerów skośnie do tyłu, która tworzy dwa superwygodne fotele lotnicze oddalone od drzwi. Świetna jest też możliwość wyjmowania foteli z tyłu...
~maniak cmax
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
miejsca jest dużo szczególnie po przesunieciu do tyłu i osi foteli tylnych moga komfortowo podrózowac 4 osoby dorosłe duzym plusem jest to ze wysoko się siedzi i osoby majace problemy z kregosłupem siedzo wygodnie nie maja tez problemów z wsiadaniem i wysiadaniem jak na ta wielkość auta celujaco mam typową 4- osobową rodzinę + psa pies jeździ w bagażniku - żeby mu nie było smutno mamy prawie ciagle złożony srodkowy fotel - zrobiony stolik
~norbert85r
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Jak na 4.3m długości to przestrzeni w sam raz. Z przodu elegancko z tyłu różnie z tym bywało... Największą bolączką było przewożenie dłuższych przedmiotów... Przyzwyczajony z Vectry że jesli coś do innego auta nie chce się zmieścić to do mnie spokojnie wejdzie tutaj musiałem niestety kożystać z usług kolegów z dłuższymi samochodami czasami... Od przedniego fotela do klapy bagażnika coś około 140cm może z kawałkiem...
~Mikael
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
jeździłem passatem, vectrą, ale to nic w porównaniu z przestrzenią jaką oferuje c-max, wygoda wsiadania, przestrzeń jest po prostu ogromna, ze strony pasażerów z tyłu się nie wypowiadam, bo zazwyczaj prowadzę ale słyszałem same pozytywne opinie moich pasażerów.
~andy96@op.pl
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Przy tej klasie trudno wymagac wiecej . Byłem z rodziną 2+2 na nartach, z wszystkim zabralismy sie bez bagaznika na dachu. Mozliwośc wymontwania środkowego siedzenia ogromnie zwiększa możliwosci zabrania bagażu. Dzieki temu na autostradzie srednia to 136 km/godz.
~Mat.
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Dla mnie OK, pasażerowie lubią rozsuwane siedzenia. Bagażnik i możliwość jego dostosowywania daje bardzo duże możliwości. Naprawdę tutaj wielki plus dla niewielkiego z zewnątrz samochodu.
~andy
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
To rzeczywiscie niepozorny , ale pakowny samochod. Dwa razy wyjazd do Wloch na narty.Rodzina 4 osoby + 4 komplety sprzetu oraz troche "zapasow do kuchni". UWAGA nie bralem bgaznika ani boxu na dach!!
~daszy
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Bardzo dobrze,.Dostęp do sterowania dźwignią biegów, sterowanie kokpitu - super. Z tyłu może optycznie wydawać się ciasny ale żaden z pasażerów jeszcze nie narzekał.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
7,1
~Mieczyslaw
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Dawno nie miałem takiej przestrzeni w aucie o tych gabarytach. Kierowca i pasażer z przodu siedzą wygodnie i mają dużo miejsca na nogi. Z tyłu też nie można narzekać.
Ford Focus II Focus C-Max