Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (497)

~rainlow
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Dobrze się jeździ, dobrze trzyma w zakrętach, pakowny, ładny. Tylko strasznie głośny wewnątrz i nie miałem szczęścia ze sprzęgłem alternatora - 3 awarie.
~Pituś
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
kupiłem samochód z polskiego salonu, kupiłem od 2 właściela kobiety. przez 3 lata zrobiła niecałe 2000km. martwiłem się, ze dużo stał i jak zacznę go używać się zacznie wszystko sypać. jednakże okazało się, że wszystko śmiga. zrobiłem nim nie całe 30tys. jestem zadowolony. mógłbym kupić drugi raz dane auto. jedynie co mnie drażni to głośno chodząca skrzynia biegów, ale mechanik (niby sprawdzony,polecany na forach) nie stwierdził usterki.
~cayman
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Zaczne od minusów, a jest ich kilka: głośno, paliwożernie i ta skrzynia biegów, a dokładnie 3! Do tego jeszcze fotele to totalna porażka, a teraz plusy, uwielbiam tym samochodem jeździć po zakrętach... tylny zawias to majstersztyk! Generalnie samochód dobry do codziennej jazdy, jeżdże w obembie kilku aglomeracji śląskich i nie będę bardzo narzekał.
3,2
~paweł R
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Witam! Chciałem Was wszystkich szczerze przestrzec przed zakupem Forda. I wcale nie dlatego że jest to zły samochód, wprost przeciwnie moim Focusem rocznik 2011 1,6 TDCI 109 km jeździ mi się bardzo dobrze. Niestety trafił mi się egzemplarz w którym nie wszystko gra. Problemem jest serwis, bo jeśli liczycie, że kupując nowy samochód i jest on na gwarancji oraz że przez ten okres jesteście spokojni o naprawy waszego samochodu, a także... (Silnik)
3,5
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Dostałem jako auto zastępcze. Mam porównanie do astry II 1.6 16V i leona 1.9TDI 110KM. Do leona z wiadomych względów nie porównuję. Po kliku dniach jazdy w mieście i na trasie przekonałem się, że nie zamieniłbym nawet astry II na focusa, nie mówiąc o leonie w dieslu. Daje się jechać powyżej 4000 obrotów, a przyspieszenie czuć tylko w trasie od 3 biegu na bardzo wysokich obrotach (Silnik)
3,8
~LOLEK
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Autko dobre, bardzo ekonomiczne, ale trzeba sprawdzić od kogo się kupuje. Nie kupię nigdy auto od kogokolwiek z Piaseczna (WPI) żeby nie trafić na auto po kimś o mentalności faceta od cepa. Dramat.
~patria
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Spore auto ale nie wyróżnia się niczym szczególnym
~msz
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
jestem bardzo zadowolony, miałem już 5 moich samochodów, jeździłem wieloma innymi, nie chcę innego samochodu niż Focus II. teraz poluję na wersję ST 225 KM :)
~RB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Dobre, bezpieczne auto dla malej rodziny (np. 2+1). Przyjemne w prowadzeniu, bezawaryjne. Bardzo dobry stosunek ceny do jakosci. Polecam.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d
6,2
8,7
10,6
~Leszek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
W sumie dobrze tylko drobiazgi psują obraz np. nie można wyłączyć świateł a przecież są kraje gdzie nie jeżdzi się na światłach cały rok. Przy włączonym nawiewie na szyby klimatyzacja włącza się automatycznie. Dlaczego ? Nie jestem tłukiem i też potrafie jak potrzebuję.
Ford Focus II Hatchback 5d