Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (497)

4,1
~Pawel
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mnie sie podoba i jestem zadowolony i szczerze mogę go polecić innym. Ja nie widze istotnych wad - no może spalanie.
3,7
~Eltrudnynick
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Miejsce, układ jezdny i bezpieczeństwo na plus. Minus to głośność i drobiazgi. Silnika nie oceniam bo niemam ;)
3,1
~Filip
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
kupiłem autko półtora roku temu.jak miało przejechane 145 tys, teraz ma prawie 170 więc mogę już coś napisać. sama bryła samochodu jak i wnętrze uważam za udane, w środku pomimo lat praktycznie nie widać śladów użytkowania, co jest dużym plusem. jest dosyć przestronne i ogólnie fajnie się prowadzi,(silnik wcale nie jest takim "mułem" za jakiego niektórzy go mają, fanów szybkiej jazdy nie zaspokoi, ale ja jechalem na drugi koniec...
~Mateusz Wajche Przełóż
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak fajnym i przyjemnym autem jest Ford Focus :-)
~Rajzer
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Super samochód. Świetnie się prowadzi, przy ekonomicznej jeździe niewiele pali. Może troszkę niedopracowany w szczegółach (np. badziewny system otwierania maski, trudny dostęp do żarówek, mało precyzyjna skrzynia biegów) ale ogólny stosunek ceny do jakości rewelacyjny.
3,1
~Tom
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto ma mnóstwo wad, niedoróbek, usterek, skrzypi. Pierwszy i ostatni Ford w moim życiu. Po prosty załamka. Auto za kupę kasy, a wad tyle jak w aucie na parę złotych.
~domi_nick neunelf@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Podsumowując: Przeciętna jakość wykonania, rzucające się w oczy niedoróbki, duże spalanie, bardzo mało miejsca na szerokość z przodu, świetny układ jezdny, dobra skrzynia biegów i w miarę dynamiczny silnik do miasta (1.6). Poczekam jednak na FOCUSA III, może poprawią powyższe wady.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
1.6 TDCI 109km - diesel, chodzi znacznie ciszej o TDI ze stajni VW. Moment obr. 260 Nm też OK (Silnik)
3,3
~klu
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
fatalna, jedzielem fabia wczesniej i mogliby sie duzo nauczyc od skody jedynka zle wchodzi reszta biegow tez jak w Mercu Vito (Skrzynia biegów)
~majk
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
zdecydowanie polecam! jezdze wersją 3-drzwiową fx gold i naprawde wszelkie mankamenty podawalem troche na siłę, bo całokształt sprawia rewelacyjne wrazenie
Ford Focus II Hatchback 5d