Ocena kierowcy - Ford Focus II Hatchback 5d

Bartek, 14 lat temu
Silnik 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Rok produkcji 2007
Ford Focus II Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 - Oceń swoje auto
Inne : prowadzenie jest rewelacyjne.
to auto w klasie kompakt wiec cudów nie można oczekiwać. Dla mnie osobiście wystarczy go wyciszyć i poprawić spasowanie materiałów w środku, reszta rewelacja. Za te pieniądze lepszego auta nowego się nie kupi.
silnik bez zarzutu, duża kultura pracy, dobre przyspieszenie, wyprzedzanie to przyjemność
precyzyjna, drążek nie lata, pewnie i sztywno wchodzą w swoje miejsce
prowadzenie rewelacja, aż się chce kręcić kierownicą
do przodu i na boki ok, do tyły brak wyczucia odległości, założyłem parktronik i teraz jest ok
wszystko intuicyjne, pod ręką
klimatronik wydajny, zimą szybko robi sie ciepło, dobry nadmuch na przednią szybę, minus za głośne wiatraki.
w klasie kompakt dużo miejsca. Mam 190cm wersja trzy-drzwiowa, miejsca jest naprawdę dużo. Pasażer też nie narzekał.
to według mnie największy minus tego auta. Mogło by być lepsze, powyżej 110km/h już słychać dość mocno przedmuch powietrza i głośno pracuje zawieszenie to mnie najbardziej wkurza. Ale może to wina sportowego zawieszenia.
po przejechaniu 46 tys. 5,6lit/100km. Póki co wymieniam tylko filtry i olej, aaaa i spierdzielił mi czynnik z klimy. Poza tym wszystko ok, oby tak dalej.
plastiki kiepsko spasowane, jakość plastików mi nie przeszkadza tylko to spasowanie, na naszych \"pięknych\" drogach słychać trzeszczenie. Można dostać białej gorączki.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW [l/100km]

5,4