Oceny Ford Focus II Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW 2005-2011

Ford Focus II Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus II Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW 2005-2011

4,1
~marcin
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Zwykłe kombi z niezwykłym zawieszeniem i silnikiem. Silnik 1.8 wystarcza w zupełności do sprawnego poruszania się. Przy wyprzedzaniu nie ma potrzeby redukować biegu do niższego niż czwarty. Udogodnienia typu ogrzewana przednia szyba, czujnik deszczu. Klima dwustrefowa. Na kołach 16' wygląda bardzo dobrze. Koszty eksploatacji: olej co rok lub 15kkm. Olej FORD'owski oczywiście. Brak dolewek pomiędzy wymianami. Po zakupie radzę sprawdzić...
4,1
~Michał
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Najlepszy kompakt w klasie budżetowych, około 10-letnich samochodów tej wielkości. Trudno o solidniejszy, lepiej wykonany (miękkie wnętrze i świetne fotele, bajka!), przestronniejszy, dynamiczniejszy i zwyczajnie wygodny samochód w tej cenie. Precyzja prowadzenia czyni jazdę tym samochodem czystą przyjemnością. Jednakże, 1,8-litrowy benzyniak to prawdziwe nieporozumienie. Absurdalne, wręcz odrażające spalanie powoduje, że idea tego samochodu...
~Rebusik
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Jezdze od nowosci, poki co nie narzekam, auto spisuje sie mega dobrze w miesce ale i po za miasto mozna smialo wyjechac, bagaznik bardzzooo spory, mozna zapakowac teściową z grabkami ... ogolnie kultura pracy spoko cichy, 125koni mocy w sam raz, bez strachu mozna kogos wyprzedzic, co ostanio robilem to jedynie sworznie i laczniki tak to nic sie nie psuje poki co;-) z czystym sumieniem moge polecic
~Ulu
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Auto na prawde bardzo fajne, ergonomiczne, fajnie sie siedzi za kierownica (dobra pozycja) bardzo dobry silnik tani w urzymaniu, na lnacuszku rozrzadu, nic tylko wymieniam olej filtry co 20 tysi i jezdze, przejechalem od zakupu juz 90 tys, jezdze 3 lata, spalanie bardzo dobre po miescie smialo 7 litrow na klimie w Wawie (korki) w trasie 5.8 zszedlem, 90km/h do 100 bardzo dobre wyniki. Godny polecnia silnik 1.8 125 KM. Polecam
~Helenka
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
bardzo mile zaskoczenie jezdzilam wczesniej focusem w dieaslu, ale praca benzynki to jest to ;) tutaj 1.8 prosty silnik z 125 kucykami i chociaz nie boje sie wyprzedzic kogos na drodze, albo "uciec" gdzies przed kolizja z nie swojej winy ;) nawet sie fajnie zbiera, pali po miescie 7,5 litra
~Rolnik
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Bardzo fajne auto na miasto, 7,5 litrow po miescie takim jak WaWa, praktycznie nie awaryjne, rozrząd na łancuszku, super auto rodzinne, moja matka tez zadowolona kupila takiego samego, siedzi sie extra.
~Kanikuły
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Jeżdzę już 3 lata, nastukalem 246 tys przebiegu, do tej porty oprocz olejow co 20 tys nic nie robilem, silnik pancerny na łańcuszku rozrządu, dobra jednostka, 1.8 pojemnosc i 125 - spalanie mojego focusa w granicach 7 litrow po miescie, w trasy nie jezdze duzo ale mimalem na kompie 5,9 a 100km, gdybym mial kupic znow jakis samochod to znow bym wybral Focusa. Polecam
~Tadzik
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Auto stworzone do miasta i na dlugie trasy - bagażnik wielki- zakupy i najwazniejsze sprawy przewioze - fotele jak się złozy to i do IKEII mozna jechac po nową meblościankę. .... Auto mało pali, mało awaryjne.
~Engel
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
zero rdzy, po miescie 7,5 litrow na 100km max, dobry pod LPG, ale ja nie zakladalem - jedynie opinie ze silnik jest super na gaz, choc przy spalaniu po miescie jakim ja mam to nie wiem czy jest sens, jak kto woli
~ander000
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Auto mam z Niemiec, więc dobrze wyposażone klima dwustrefowa, Travelpilot - nawigacja (jednokolorowa strzałkowa ale zawsze), bluetooth i system głośnomówiący, podgrzewana szyba, czujniki parkowania, światła dzienne oryginalne. To rzeczy bez których ciężko by mi się jeździło. Ten model w pełni spełnia moje oczekiwania. Jedynie to wygląd przedliftowy, ale i tak osobiście mi się podoba
Ford Focus II Kombi