Lista ocen Ford Focus II Sedan (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ireneusz Tonder i.ton@orange.pl
Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Nawalalmauto alarm ale to nie Ford. No jeszcze mial klopoty z rozruchem..Ale przeszlo i dzis zwalam to na moja glupote..Cala prawie zime jezdzilem na oparach..Coz woda byc musiala . Ale przeszlo i radze nie robic tej glupoty
~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Choc mocowania niefabrycznych czujnikow parkowania montowane w salonie po tej zimie zaczely rdzewiec -lecz w serwisie szybcuitko je odrdzewili i pokryli czyms antykorozyjnym i poki co jest ok.
~Adrian
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
nic się nie zepsuło, ale jakość wykonania wg mnie gorsza niż 4 letniej Octavii, duże szczeliny na decse rozdzielczej, twarde plastiki (oprócz samej deski), marszcząca się tapicerka (po 15 tys.!)
~Marcin
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Nie mam póki co żadnych problemów, trudno się przyczepić do czegokolwiek, trochę skrzypi szyba kierowcy na nierównej drodze.(po lekkim uchyleniu okna przestaje).
~basior1@yahoo.com
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
uhwyt tylnuch drzwi, pomimo naprawy,rozłazi się .Dżwignia regulacji podparcia lędżwiowego w fotelu kierowcy permanentnie wypada z gniazda
~kap
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
- Brak rączki na klapie bagażnika do jej zamykania. - Pasażer z tyłu ma tak jakoś mało miejsca przy wsiadaniu i wysiadaniu.
~anipul
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
praktycznie od nowości stukały na nierównościach zamki w drzwiach przednich, całe szczęście łatwe do wyeliminowania
~anipul
~W. Wilk
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jedyny problem jaki mialem to odchodzaca uszczelka przedniej szyby - musiano ja wymienic w ramach gwarancji
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Sedan
6,3
8,4
8,7
~Katarzyna
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Od zawsze mam fordy i nogdy nie było żadnych problemów z czymkolwiek. Dodam że robię rocznie ok 30 tys. km.
Ford Focus II Sedan