Lista ocen Ford Focus II Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Focus jest najszerszym autem w tej klasie co bezposrednio przeklada sie na ilosc miejsca w kabinie -zarowno z przodu jak i z tylu siedzi sie wygodnie (choc osoby powyzej 180cm moga odczuwac dyskomfort jesli chodzi o miejsce nad glowa na tylnej kanapie). w wersji bez tylnego podlokietnika siedzi sie w miare wygodnie nawet na srodkowym siedzeniu. Dlaczego dalem wiec tylko 4? Fotele (choc sportowe) sie sa jakos super wygodne. Seryjne fotele sa...
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Wewnątrz jest wystarczająco dużo miejsca na przednich siedzeniach jak i z tyłu. Ostatnio siedziałem na tylnich siedzeniach w Fiacie LINEI i to była porażka! Czy tan samochód projektował KARZEŁ? Sufit atakował mnie ze dwadzieścia razy.! Jak dobrze że mam FOCUSA!!!
~jacuś
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Super. Bardzo duzo miejsca z przodu i z tyłu. Bardzo duzy bagaznik (sedan) Po otwarciu czlowiek z wrazenia omdlewa. I nie widać tego z zewnątrz samochodu. Duży szacunek dla projektantów. Znakomicie wyprofilowane fotele łaczą z samochodem w jedno co dodaje pewnosci w czasie jazdy.
~miki
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Przestrzeni jest wystarczająco, ale komfort mógłby być lepszy zarówno dla kierowcy i pasażerów (może w wersji Gold jest lepiej - dają lepsze fotele i podłokietniki)
~PIOTR KAPUŚCIŃSKI
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
JEDNA Z NAJLEPSZYCH W TEJ KLASIE. PORÓWNYWAŁEM Z TOYOTĄ, HONDĄ, SKODĄ, SUZUKI I PEUGEOTEM - BEZ KONKURENCJI NO I TEN BAGAŻNIK !!
~Naids
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
z przodu dużo miejsca dla kierowcy z tyłu też w miarę dużo miejsca zależy jakie rosłe osoby ;)
~GRABS
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ale głównie dla przednich foteli (jeśli z przodu siedzą dorosłe osoby o wysokim wzroście)
~orys@tlen.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
za kierownicą mam wygodnie (wzrost 191), z tyłu jeszcze nie jechałem, ale nikt nie narzekał
~anipul
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
jak na tąklasę samochodu to więcej niżprzeciętna, szczególnie z przodu
~anipul
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
jak na tąklasę samochodu to więcej niżprzeciętna
Ford Focus II Sedan