Lista ocen Ford Focus II (115)

~edek
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu, przed zakupem testowałem golfa, toyotę auris, corollę i lancera ale odpadli w przedbiegach z różnych przyczyn, prowadzenie focusa to poezja, ten samochód jest przyklejony do jezdni, nieraz przy gorszych warunkach drogowych, nikt nie jest w stanie mnie wyprzedzić jadąc nawet lepszymi wozami, tak sie czuje pewnie za kierownicą, poza tym cena 70.000 zł za nowy sobrze wyposażony pojazd nie jest jakoś...
~burns2001
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
moim zdaniem w tym aucie jest troche za duzo plastików. na drzwiach i w tynej czesci (po bokach) mogloby byc troche więcej materiałów nieplastikowyvh
~Krakowiak
Kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Silnik ze zmiennymi fazami. Cyka. Podobno ma cykać, zwłaszcza jak zimny. Nie przeszkadza mi to - o ile się od tego cykania nie zapsuje. Na razie się nie zepsuł i nic na to nie wskazuje. Dosyć elastyczny, daje radę. Co prawda wszyscy mówią, zeby brać we focusie w benzynie 2.0, bo niewiele więcej wachy wypije, a dynamiczniejszy i bardziej cichy. Coś w tym jest. (Silnik)
~Lancer1990
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Pomimo jednej usterki auto jest boskie. Ubolewałem gdy musiałem zjechać z trasy i wjechać do miasta. Jadąc 100 km/h na trasie czujesz się świetnie. Auto pokonuje fajnie zakręty i osiągi są dobre. Stylistyka Focusa jest super (Kwestia Gustu).
~Katarzyna
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Jak za tą cenę i w porównaniu do innych aut z klasy kompakt to chyba najlepszy wybór.
4,1
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Nie ma aut doskonałych ale to z pewnością za wygląd i prowadzenie zbliża się do tej granicy.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Bardzo fajne autko. Prosta konstrukcja niewymagająca dużych nakładów. Świetny układ jezdny. Auto pojemne jak na hatchback.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Jak w reklamie proszku: skoro ten jest dobry to po co przepłacać. Jest bezpieczny, wygodny, wyglądem i zachowaniem dopasowany do mojego charakteru, daje wiele przyjemności z jazdy. A co najważniejsze, do tej pory mnie nie zawiódł.
~Johann91
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Auto wizualnie prezentuje się doskonale na tle konkurencji takiej jak VW Golf czy Opel Astra. Świetnie się prowadzi, ale silnik 115 KM jest stanowczo za słaby na trasę.
3,7
~Waldemar
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Tuż po zakupie auta stwierdziłem bardzo głośną pracę silnika oraz wysoki poziom hałasu dochodzący z pod kół.Ford OMC. nie umożliwił mi dokonania jazdy próbnej bo nie mieli takiego modelu.Gdy zgłosiłem ten problem zaproszono mnie do serwisu i zamontowano matę wygłuszającą pod maską za 200zł. Ta operacja obniżyła hałas w bardzo małym stopniu.Ponadto wymieniłem opony, ponieważ HANKOOKI założone fabrycznie wyjątkowo huczały nawet przy małej...