Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2014-2018 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andy1234
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wszystko niby na miejscu. Ale dwie rzeczy przeszkadzają. Prędkościomierz jest w takiej dziwnej tubie i w słoneczny dzień słabo widać prędkość z jaką się jedzie. No i druga rzecz fotel . Niby wszystko ok, ale regulacja lędźwiowa to wypada ciut za nisko i wyrzuca trochę z fotela. Do siedzeń Renault to im jeszcze kawałek brakuje jeżeli chodzi o komfort.
~etyk 1956
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W tym aucie jest tylko to co naprawdę potrzebne i we właściwym miejscu, elegancko upakowane, czytelne przestrzennie i pod ręką. Mankamentem jest zbyt mały zakres ręcznej regulacji wysokości fotela kierowcy; może to być dyskomfort dla kierowcy o wzroście poniżej 160 cm.
~WIL
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W zasadzie wszystko pod ręką. Trochę absorbujące jest włączanie świateł przeciwmgielnych no i po przesiadce ze skody ciągle nie mogę się przyzwyczaić do sposobu regulacji prędkości wycieraczek.
~kayenne1
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu wzroku i ręki, intuicyjna obsługa, nie musiałem czytać instrukcji a to mój pierwszy ford. Bardzo wygodne, dobrze trzymające fotele, przynajmniej w ST line.
~tomas38
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Zegary przyjemne i czytelne, wszystkie przyciski pod ręką, tempomat na kierownicy nic nie trzeba szukać pod spodem, sync3 działa po polsku bez problemu, ekran dotykowy chodzi płynnie
~Focus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Bardzo dużo różnego rodzaju schowków. Bagażnik mógłby być większy. Brakuje też połączenia bagażnika z tylną kanapą (wygodna rzecz w przypadku przewożenia nart).
~Kajko
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Żadnych zastrzeżeń. Nawet dla kogoś, kto wcześniej nie miał Forda (jak ja) - auto do zżycia się w kilka dni. Po tygodniu jest przedłużeniem kierowcy.
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
ekran dotykowy zawiera wszystkie opcje, przejrzysty. Brakuje uchwytu na kubek na kawę. Cięzko znaleźć odpowiednie miejsce do przyczenienia uchwytu na telefon
~budzian2
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W moim odczuciu wszystko łatwe do opanowania, przyjemne 'skoki' przycisków.
~Janus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
czasami uderzam lewym kolanem w pokrętło włączania świateł mam ok 180 cm.
Ford Focus III Hatchback 5d facelifting