Dodaj swoją ocenę

pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Ford Focus III

~beretman
Ford Focus III
Piątka z małym minusem za drobne uciążliwości jw. auto zdecydowanie godne polecenia, sporo ciekawsze od poprzedniej generacji i bardzo ciekawe na tle konkurecji, która aktulanie jest albo zdecydowanie bardziej 'prosta' albo 'przesadzona' stylistycznie.
~marek
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Ford Focus III
Po 3 miesiącach użytkowania auta jestem zadowolony i nawet lekko zaskoczony na plus. Auto poprawione względem Focusa II. Przede wszystkim: niższe spalanie średnio o 1 litr i poprawa komfortu: znaczne (!) wyciszenie auta (w Focusie II przy prędkości 130km/h robiło się w kabinie mega głośno, tu przy prędkości 150km/h jest zadziwiająco cicho) i bardziej estetyczne wnętrze.
~aaawaldi
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Ford Focus III
Bardzo funkcjonalne wnętrze, dynamiczny i oszczędny silnik, doskonałe własności jezdne, niespotykane w tej klasie. Bezawaryjny. Trochę mało miejsca na tylnych fotelach - i to tak naprawdę jedyna wada, lecz to raczej norma w tej klasie. W ciągu niecałych dwóch lat 120 tysięcy km bez oszczędzania auta - ZERO awarii !
~kulesz95
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Świetne auto, oczywiście są braki w jakości wykonania choćby drzwi, które mogłyby być wykończone miękkim materiałem co zmieniło się po faceliftingu lecz biorąc pod uwagę to jak ten samochód się prowadzi i zachowuje w sytuacjach kryzysowych to naprawdę jest warty uwagi. Jest w naszym domu od 3 lat i nie było żadnej większej usterki poza pozbroblemowym wymienieniem panelu komputera,kiedy nie można było słuchać muzyki i niczego włączyć. Silnik...
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
~Ford na tak
Ford Focus III
Ogólnie jestem zadowolony i nawet te drobne usterki nie wpływają na moją pozytywną ocenę. Mój Focus ma o wiele więcej zalet niż wad. Należy pamiętać, że nie ma aut idealnych, stawka się wyrównała i inne auta z tej klasy mają podobne opinie. Na pewno nie mam refleksji typu, może lepszy byłby Volkswagen.
~Oski
Hatchback 5d 2.0 EcoBoost 250KM 184kW
Ford Focus III
Witam :) Jest to ST ale nie macie u takich opcji. Macie tylko ST od 2015 a mój jest 2014. Wspaniały Hothatch. Banan na "mordzie "cały czas:)
~skoram
Ford Focus III
Auto do spokojnej jazdy, dość pakowne choć myślałem, że do bagażnika da się zapakować więcej. Silnik benzynowy wolnossący więc trzeba się z nim odpowiednio obchodzić. Po polskich drogach da się tym autem sprawnie poruszać nawet obciążając je do maximum. Nie jest to auto dla fanów mocnych ważeń i bardzo dynamicznej jazdy.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Po roku użytkowania tego samochodu i przejechaniu 20 tysięcy szczerze mogę polecić ten samochód. Wiem, że to zbyt krótki okres na takie wypowiedzi, ale piszę w oparciu o doświadczenie, które mam. Przed zakupem samochodu przez miesiąc zapoznawałem się z innymi samochodami w tej klasie i cenie. Było kilka jazd próbnych, np. Citroen C4 bądź opel astra. Szukałem samochodu przede wszystkim bezawaryjnego i pod tym względem Focus wypadł bardzo dobrze...
~krisss
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Ostatnie lata to jazda Hondą Civic (UFO), której miałem już dość za twardość zawieszenia i głośny silnik. Testowałem przed zakupem różne auta, byłem bliski zakupu nowej Mazdy 3 (piękny wozik) ale powiedziałem sobie, że więcej nie kupię samochodu dla wyglądu - zrobiłem ten błąd przy zakupie Civica. Po dwóch jazdach Mazda odpadła ze względu na b. słabe wyciszenie kabiny i nieciekawy dźwięk silnika. Jak na razie nie żałuję żadnej złotówki...

AUTOCENTRUM.PL S.A.