Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2014-2018 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~budzian2
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Skok przełożenia odpowiedni, 6 bieg zazwyczaj do jazdy na trasie, chociaż komputer sugeruje wrzucenie go już powyżej 60 km/h, przy toczeniu się po mieście. Szybkie wyprzedzanie na 5-ce. Nie czuję aby drążek skrzyni był za blisko ręki i powodował nienaturalne skrzywienie ramienia (mam 180 cm), jak to czytałem w kilku testach w internetach.
~Maciej
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
6 biegowy manual. Asystent pokazuje że trzeba wrzucić wyższy bieg przy zaskakująco niskich prędkościach i silnik daje sobie z tym radę. Na trasie wrzuca się 6 i nie trzeba nic zmieniac, nawet przy wyprzedzaniu. Po redukcji do 5 lub 4samochód wystrzeliwuje ochoczo do przodu
~kayenne1
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Niebywałe, żeby do auta budżetowego trafiła tak precyzyjna skrzynia. Zmiana biegów to przyjemność. Cała zabawę zepsuło awaryjne sprzęgło i całkowita ignorancja ze strony Ford Polska. Kontakt niemożliwy.
~etyk 1956
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Skrzynia automatyczna klasyczna to prawdziwa przyjemność i komfort jazdy tym samochodem. Lekko szarpie przełączając biegi co raczej przypomina, że ten samochód zdecydowanie żyje i chce pędzić na 6 biegu.
~focus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
na 6 przyspieszam od niskich obrotów i auto idzie. to faktycznie bieg do jazdy a nie do utrzymywania prędkości
~andy1234
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Działa. Ale poprzednio jeździłem Laguną i też działała. W zasadzie jest bardzo dobrze.
~tomas38
Precyzyjna, biegi lekko wchodzą krótkie przełożenia często redukuję z 6 na 4
~Janus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Lewarem dźwigni mógłby być trochę krótszy , ale sama zmiana biegów jest o,k
~Tomasz
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Biegi są strasznie długie, zwykle z 3 wrzucam na 6. 2 biegi są nie używane.
~Kajko
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Nie japońska, ale i nie włoska. Mi pasuje.
Ford Focus III Hatchback 5d facelifting