Lista ocen Ford Focus III (46)

3,8
~Bartosz
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Fajne, komfortowe auto z dobrym układem jezdnym. Bardzo oszczędne
2,7
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
jak dla mnie za mało mocy jak toś jedzie 80-100 km/h to już jest problem żeby wyprzedzić, dobrze się prowadzi i czuje auto, i dobrze trzyma się w zakrętach, można je pokonywać z naprawdę dużą prędkością. i to by było na tyle plusów, bardzo głośno w środku na autostradzie, do 120 km/h jest znośno każde 10 km/h więcej robi się coraz głośniej tak, bardzo mało miejsca w środku, ja mam 195 cm i za mną już nikt nie siądzie chyba że bardzo drobna...
2,5
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Fotele jak taborety, boczki drzwi twarde, gniazdo zapalniczki za drążkiem biegów, przeszkadza kabel z telefonu na szybie, z tyłu bardzo mało miejsca za kierowcą 180 cm, chlupanie w baku paliwa przy hamowaniu i ruszaniu- irytuje, słabe wyciszenie, fotelik dziecka bez isofixa nie do zapięcia - krótkie pasy z tyłu (kiepski pomysł na oszczędność), wlew płynu hamulcowego zasłonięty bez lejka z wężem nie ma szans, ogólnie mało miejsca dla osób 189cm...
~Dars
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Nie ma za dużo bajerów. Wyciszony w środku. Ogrzewanie i chłodzenie szybko działa. Polecam nie zdecydowanym. Nie żałuję. Każde autko należy sprawdzić przy zakupie i nie żałować pieniędzy. Bo potem lament, że się nie dojedzie.
~Stefan
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Jeździłem wieloma różnymi samochodami, m.in. Skody, VW, Peugeoty, Toyoty, Ople i wiele innych i na ich tle Focus wypada bardzo pozytywnie... Szczególne pochwały dla zawieszenia i silnika, również dla ładnej nowoczesnej deski rozdzielczej i ergonomii oraz ładnego nadwozia.
~nickK
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Moim zdaniem - w swojej klasie jest najlepszym samochodem.
~Czaczynski
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Auto służbowe, stąd taki przebieg, mój drugi dom ostatnio. Byłoby doskonale gdyby nie troche ciasnawe wnętrze
3,7
~Rafaelicki
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Wszystko ok, tylko to spalanie jak na taki silnik trochę za duże. Nie wiem jak inni to robią że im nie przekracza 6l. Mi nie przekracza ale poniżej sześciu. Rozczarowany jestem dlatego że jeździłem wcześniej VW Passat 2.0 TDI i spalanie nie przekraczało 6l.
~Łukasz Kaczyński
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Auto bardzo dopracowane moim zdaniem ładne wnętrze i funkcjonalna kierownica dosyć wygodny w długie trasy wracałem ze Szwajcaria i na autostradzie daje radę. Bardzo ekonomiczny w trasie na 6 biegu.
~Michał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Ogólnie auto za te pieniądze oceniam dobrze: prowadzenie, silnik, wykończenie. Mam auto z Niemiec a jest obsługa głosowa w języku polskim, gdzie w nowych autach po liftingu nie polskiego języka w obsłudze głosowej. Do tej pory sprawne, naprawiałem tylko BLIS.