Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratec 80KM 59kW 2002-2012 (214) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TYTUS
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Wszystkie auta powinny być tańsze, żeby każdy mógł sobie kupić nowe a nie sprowadzać z zagranicy i narzekać.
~Artur
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Kupiłem Fusiona z pełnym wyposażeniem (+ alufelgi i podłokietnik dla kierowcy) w promocji X100
~wg
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
55tys za klimę, abs, krata, orurowanie przednie i boczne - chyba to przeciętna cena w tej klasie
~Misza
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
NIedrogo, ale koszmarna jakośc wykończenia i kupa usterek, a przecież sam pomysł auta bardzo ciekawy. Szkoda!
~jednoznaczny
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Przed zakupem analizowałem ofertę większości marek w tym segmencie. Nie znalazłem korzystniejszej opcji.
~fusionik
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
proszę spróbować wyjechać z salonu tak wyposażonym autem będącym nowością na rynku w tej cenie do 50.000PLN
~wlokis@wp.pl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Bezkonkurencyjny w swoim segmencie. Za 50 tys. nie kupi się lepszego i lepiej wyposażonego auta.
~:-Q
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
za tę kasę nic lepszego nie ma na rynku (choć w wersji 1,6 focus x100 jest tańszy!!!???...)
~kdx
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
za tę cenę (50 tys.) nie dostanie się lepiej wyposażonego innego nowego samochodu tej klasy
~doman
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
auto w promocji wypada korzystnie, strach pomyśleć co się będzie działo po jej zakończeniu