Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (56) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Zsuwają się plastikowe końcówki od manetek ustawiających lusterka - są zbyt luźno zamontowane, po jakimś czasie nie kontaktują żarówki postojowe z przodu i z tyłu, z tylnego zamka wycieka oleista substancja, której nie daje się usunąć - zamek czernieje, ponadto zamek umieszczonu w trudno dostępnym miejscu i zbyt nisko. Brak sygnalizacji włączonych świateł, jeśli jest widno - elektronika wyłącza podświetlenie tablicy - Po co, żeby zaoszczędzić...
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Samochód kupiony przy przebiegu 125k. Jak na razie jeszcze trochę w niego inwestuję, do zrobienia: wymiana uszczelek pokrywy zaworów i kolektora (jest mały wyciek oleju), oraz wymiana tulejek wahaczy przednich. Poza tym \"normalna\" obsługa eksploatacyjna. Po zakupie zrobiłem dokładny przegląd i nic innego serwis nie wykrył. Nie zauważyłem także problemów z korozją co podobno jest częstą bolączką tych samochodów.
~Ma-tri-x
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Zacina się schowek pod szybą, zepsuł się czujnik zamka bagażnika, wyrwała się klapa bagażnika (w serwisie), zepsuła się nawet syrenka alarmu... Kiedyś zawiesił mi się bodajże pływak w zbiorniku, no i stanąłem sobie na autostradzie między Koninem, a Łodzią...
~Majkel
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Kilka drobiazgów się znajdzie a związane niestety jest to z niezbyt dobrą jakością materiałów wykończeniowych - schowek na okulary lubi się zepsuć, drążek zmiany biegów się rozkleja, żarówki lubią się przepalić - wydaje mi się że częściej niż gdzie indziej
~Artur
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ogolnie auto niezawodne, jednak co jakis czas lubia sie przepalic rozne zarowki. Urwala mi sie oslonka schowka w panelu za ktore ASO krzyknelo 200zl. Wymienilem z Allegro za 30zl. Skrzypiace plastiki w srodku. To troche wkurza.
~Kami
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ostatnio autko ma problem z paleniem na zimnym silniku, odpala za pierwszym razem i gaśnie, potem już ciężko go uruchomić, a gdy jest zimno i wilgotno problem się pogłębia.
~Huntington
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Problem ze sztywnością i umucowaniem grilla przy otwieraniu maski. Rynna pod szybą przednią podatna na zbieranie zanieczyszczeń (liście, śnieg). Słaba regulacji wysokości zagłówków.
~Krakers
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Od 3 lat żadnej przepalonej żarówki. Minimalnie Kapie olej spod silnika, ale to typowe w tym dieslu. Odkleił się plastik trzymający lusterko.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Nie mam zastrzeżeń, raz zimą przy temperaturze poniżej -25 stopni miałem problem z uruchomieniem - zaraz po tankowaniu - myślę, że to wina paliwa.
Dziennik kosztów dla Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
5,8
~wox
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
cieknąca miska olejowa, od początku \"spocony\" silnik, zepsuty zamek oparcia tylnej kanapy, wymaga (przy tej szerokości opon) porządnego wywarzania kół