Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (50) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Tutaj nie mam watpliwosci fusia byla pakownym samochodem. Wybralem sie kiedys po zmywarke tym autem, zlozylem siedzenia, wyjalem klape przygotowujac auto do przewozenia duzych przedmiotow, pod sklepem okazalo sie ze wszystko moglem zamontowac spowrotem bo zmywarka w duzyk styropianowym opakowaniu zmiescila sie w samym bagazniku, rewelacja. Nigdy nie podrozowalem z tylu wiec nie wiem jak tam sie siedzi. Fotele przednie maksymalnie niewygodne,...
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jak na tę wielkość samochód jest bardzo przestronny i ma relatywnie duży, a przy tym ustawny bagażnik. Duży plus za możliwość składania kanapy w proporcji 60:40, w razie potrzeby uzyskuje się płaską powierzchnię. Wersja Gold X wyposażona dodatkowo w fotel przedniego pasażera, który można złożyć - zapewnia to możliwość przewożenia przedmiotów o długości do 2,3 m!
~Kami
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jako kierowcy jeździ mi się doskonale, dobra regulacja fotela i w pionie i w poziomie można sobie pomajstrować. Przedni fotel pasażera średnio wygodny na dłuższe trasy, ale za to bardzo dużo miejsca z tyłu nawet dla wysokich osób ok. 190 cm. wzrostu, bardzo duży bagażnik jak na auto tych wymiarów i bardzo dobry dostęp do niego jak w kombi.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Mały samochód na zewnątrz, ale w środku bardzo dużo miejsca, pozycja kierowcy idealna, z tyłu nie jeździłem, jednak z opinii mojej rodziny, z tyłu wystarcza miejsca na osoby około 190 cm.
~Winchester
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Na zewnątrz nie widać tego, jak ten samochód jest wygodny w środku. Przez całe lato woziłem z sobą wewnątrz auta dwa rowery córek(jeden dziecięcy, drugi normalny). Zasłużone 5 gwiazdek.
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Pozytywnie mnie zaskoczyła ilość miejsca wewnątrz samochodu. Spodziewałem się, że będzie dużo mniej miejsca. Jak na tej wielkości samochód jest naprawdę dobrze.
~jacekzom@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Duzo miejsca jak na te wymiary zewnetrzne. Bagaznik jest wiekszy od niejednego hatchbacka klasy C (np. Alfa 147, Corolla, Golf), choc zawsze chialoby sie miec wiekszy.
~andar73@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Dla dwójki dorosłych i dwojga dzieci przestrzeni wystarcza w zupełności, gdyby był trochę dłuższy, byłby poważnym konkurentem dla focusa.
~krzysiek
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
bardzo duzo miejsca jak na auto o tej dlugosci, mozna zaliczac je do segmentu C w którym przewyższaja przestrzenia sporo modeli tejże klasy

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jark0
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Chyba najprzestronniejsze auto w swojej klasie, duzy bagaznik, wystarczajaca ilosc miejsca nad glowami kierowcy i pasazerow, jedzie sie jak autem segmentu C