Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (52) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ogólnie jak na razie bez problemów. Uwagi mam jedynie do wstecznego - nie zawsze \"wchodzi\" za pierwszym razem. W instrukcji jest napisane żeby wysprzęglić, wrzucić 1 w razie probemów i później wsteczny. Wszystko zgodnie z instrukcją działa, więc - \"ten typ tak ma\" po prostu.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Skrzynia działa po prostu dobrze. Biegi wchodzą bez oporów, przełożenia poprawnie dobrane. Umiejętna zmiana przełożeń zapewnie sprawne przyspieszanie bez potrzeby kręcenia silnika do wysokich obrotów.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wszystko bardzo dobrze, przełożenia oraz zmiana biegów bez zastrzeżeń, brakuje mi 6 biegu na trasie. Skóra na dźwigni przy moim przebiegu zaczyna się przecierać.
~grzegorzl600
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
całe szczęście wersja bez koła dwumasowego, niedawno zdążyłem wymienić kompletne sprzęgło, wybieranie biegów precyzyjne, może zbyt krótka jedynka
~Kami
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Skrzynia jest idealna, jeżdżę różnymi samochodami i dotychczas nie spotkałam lepszej, precyzyjne przełożenia w zasadzie same wpadają na właściwe miejsce.
~Rafał
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
przy każdym wstecznym skrzypi to samo przy czwórce w serwisie powiedzieli że trzeba wysprzęglać dwa razy już kończe bo zaraz napisze coś brzydkiego
~jacekzom@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Doskonala. Jezdze czesto wieloma roznymi autami, ale to jest fascynacja od pierwszej jazdy. Wsteczny bieg czasami nie wchodzi od razu, ale Focus tez tak ma.
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Tutaj raczej nie mam zastrzezen, biegi wchodza dobrze. Skrzynia dobrze zestopniowana. Bez rewelacji ale na 4 zasluguje.
~brrrrrr
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
za krotka 1, zmiany biegow bez zarzutu. ah, no i ta guma na galce jest taka a´la pf126p z lat ´80 :|
~jark0
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Biegi przełącza się płynnie bez haczenia, dźwignia sama trafia w odpowiednie miejsca, przełożenia zestopniowane bardzo dobrze.