Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (55) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wyjątkowo beznadziejnie słabe ogrzewanie, nie można osiągnąć komfortu temperaturowego w kabinie, chyba, że cały czas jedzie się 120 km/h. Bardzo szybko zapycha się filtr przeciwpyłkowy. Szyby parują natychmiast po włączeniu obiegu zamkniętego. Brzydkie zapachy z klimatyzacji w onbiegu zamkniętym.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Zimą silnik nagrzewa się wolno, latem \"klima\" zapewna skuteczne chłodzenie i odpowiedni komfort podróży. Niezależnie od ustawienia kierunku nawiewu powietrze zawsze kierowane jest na nogi - nie jest to dobre rozwiązanie, szczególnie zimą przy nierozgrzanym silniku.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
To co ma mój Fusion powinny mieć obecnie wszystkie auta: podgrzewana przednia szyba - rewelacja, podgrzewane lusterka, wydajna klimatyzacja, bardzo logiczny podział nawiewu w kabinie, nie miałem problemów zimą i teraz latem zapomniałem, że może być gorąco w aucie
~jacekzom@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Bardzo dobra. Swietnie dmucha podczas jazdy bez dmuchawy. Drazni jedynie ciagly lekki nadmuch na nogi. Nie wiem, czy tak ma byc, czy to usterka. Jest to upierdliwe latem, bo prawa noga po porostu marznie od klimatyzacji. Nie moglem jezdzic w sandalach bez skarpet.
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Samochód jak na razie nie był przeze mnie używany w zimie. Klima i wentylacja sprawuje się dobrze. Super sprawą jest podgrzewana przednia szyba. Nie testowałem w zimie ale \"zaparowanie\" szyby znika momentalnie.
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Klima manualna ale w miare ok, glosno pracuje, tylko mocy brakuje jak sie ją włączy strasznie to drazniace, ale to juz wina silnika a nie klimki. W zime kilka minut musi minac zanim sie nagrzeje ale dalo sie wytrzymac.
~panga1@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Trzeba pamiętać o wymianie filtrów powietrza i pyłkowym przy każdym przeglądzie, może się zdażyć że pokrętło nawiewów nie pokazuje tego samego co akurat robi, wtedy trzeba nim trochę pokręcić dookoła.
~Kami
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Klima w lecie nawet trochę za zimna i to przy pracy na jedynce, ale za to ogrzewanie w zimie bardzo wydajne, grzeje już po przejechaniu ok 1 km i szczelnie trzyma ciepło.
~Majkel
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ogrzewanie działa bo wiadomo - musi. Klima - u mnie manualna działa poprawnie ale niestety pasażerowie z tylnych siedzeń muszą trochę poczekać na chłodne powietrze.

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Skuteczna, aczkolwiek zimą silnik się wolno grzeje (trzeba przejechać ok.4km) i trzeba włącząć ogrzewanie przedniej szyby gdyż zaparowywuje