Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ma-tri-x
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Czegoś takiego wogóle tu nie ma!!! Hałas słychać już przy 50km/h, a powyżej 100km/h w środku jest ogłuszający huk! Jeszcze gorzej jest na tylnej kanapie (zastanawiałem się czy wogóle nim dzieci wozić!). Po przejechaniu kilkuset kilometrów łeb pęka jak po trzydniowym chlaniu. Katastrofa!!!
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Nie mogę narzekać, stwierdzam, że przy maksymalnej prędkości autostradowej w Polsce mogę słuchać radia, lub rozmawiać przez telefon - oczywiście przez zestaw słuchawkowy. W porównaniu do droższych aut, które użytkuję,jest ciszej w Fusion.
~brrrrrr
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
silnik slychac, opony mniej, powietrze (bryla) troche aczkolwiek silnik zaglusza. mysle, ze >20 km/h oplywajace powietrze moze byc zbyt glosne ale poki co mi to nie grozi :P
~Marcin
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Przy dynamicznej jeździe głośno (wysokie ciśnienie na szynie common rail). Przy jeździe ze stałą prędkością (do 130km/h) cicho. Przy 160km/h trochę głośniej, ale da sięwytrzymać.
~wox28@wp.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Diesel to jednak diesel - w czasie przyspieszania słychać go wyraźnie, ale po ustabilizowaniu prędkości jest przyjemnie. Kontakt z nierównościami też słychać wyraźnie
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Silnik słychać dobrze wewnątrz samochodu. Nie ma tragedii - można spokojnie rozmawiać czy słuchać muzyki. Pod tym względem jednak mogłoby być trochę lepiej.
~kierowca z 30 l doświadczenia
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Mam skomplikowane uszkodzenie słuchu, w swym aucie nie słyszę żadnych nieprzyjemnych głosów.Na wszelki wypadek tą ocenę proszę traktować obojętnie.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jak na silnik diesla jest całkiem nieźle. Motor słyszalny w każdych warunkach, ale nie jest natarczywy. Po rozgrzaniu komfort jazdy jeszcze się poprawia.
~bystry1975
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Tak sobie.Przy prędkościach autostradowych głośno.Na pewno wpływ miała tu bryła auta.Wyciszenie komory silnikowej też taka sobie.
Dziennik kosztów dla Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
5,8
~Winchester
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Diesla słychać delikatnie, jedynie na postoju. W czasie jazdy jak benzyna. Niestety skrzypiące plastiki wewnątrz obniżają moją ocenę.