Lista ocen Ford Galaxy I (170)

2,9
~Gallaxy_Lieber
Van 2.3 16V 145KM 107kW
model Gallaxy ma wadę fabryczną??? ukl. jezdnego. Tarcze hamulcowe są żle skonstruowane i co parę tysięcy kilometrów trzeba je szlifować lub wymieniać!!! Wada ta powoduje że brak jest komfortu i bezpieczeństwa. Podczas hamowania, kierownica wpada w drgania utrudniając ten manewr. Serwisy Forda B E Z R A D N E!!!!
~dawo
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Miałem różne auta Vito, Mercede 124 cupe, Volvo s80 T6, galaxa nie wygląda ciekawie ale jak się nią podóżuje:) przyjemność. Auto stare ale bardzo miłe w obyciu, silnik wystarczajacy przy sensownym spalaniu. Polecam jako auto w dobrej cenie, bardzo je lubię, mimo różnych usterek z racji przebiegu zawsze dowozi do domu. Twarda maszyna. Porada dla kupującego, sprawdzić obroty silnika, zailanie tzn cewki,silnik krokowy,odmę jak jest ok to...
~Przem
Van 2.8 i V6 174KM 128kW
za stosunkowo niską cenę naprawde dobre auto, idealny do wypadów za miasto z rodziną , z przyjaciółmi . (Stosunek jakość/cena)
~janosok@o2.pl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
super auto dla dużej rodziny, ładnie wygląda ,wygodne , bez usterkowe- super !!!!!!!!!!!! - polecam vany pełen komfort. POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORDA GALAXY
~Morterg
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
jestem zadowolony . Jednak musi być zadbany egzemparz. (Silnik)
~jacbeatomjoz@poczta.onet.pl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Auto bardzo dobrze spisuje się z sekw.inst.gaz. BRC.Spalanie średnio 9l/100,max.13l/100km.
~ase
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
bdb auto rozdzinne wygodne i można co nieco przewieźć .Super są fotele składane a przednie obracane do pasażerów
~marmat
Van 2.0 i 115KM 85kW
trochę mało mocy przy tej masie, lecz w trasie można całkiem dynamicznie się poruszać, gorzej w mieście (Silnik)
~donmio@wp.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
wyłącznie polecam, szczegolnie kobietom, prowadzi sie swietnie chociaz disel, daje duże poczucie bezpieczeństwa, ma niezły skręt, uważać przy cofaniu. Moje auto ma 8 lat, spory przebieg i kazdemu polecam !!!

Usterki Ford Galaxy I

Ford Galaxy I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~chudy
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Fajne autko dla rodzinki. duzo gratow mozna zmiescic