Lista ocen Ford Galaxy II (48) - Widoczność

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Widoczność jest bardzo dobra, poza jednym małym mankamentem, czyli dość szerokim słupkiem przednim, który ogranicza pole widzenia, np. Renault Espace ma podwójny słupek, co moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem. Widoczność do tyłu przez szyby jak i w lusterkach wzorowa inne auta mogą pozazdrościć.
~Przemek
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Jak wyzej, prawie jak w autobusie. Spore szyby, auto w pelni przeszklone bez stylistycznych kompromisow. Latwo wyczuc tyl, o ile nie ma sie rozlozonego ostatniego rzadu siedzen. Wiekszosc aut ma czujniki cofania wiec to tez mocno pomaga :) Ogolem: Widocznosc idealna
~Bercik
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Dla mnie jest bardzo dobrze, w każdym kierunku, duża powierzchnia szyb daje fajne wrażenie, nie tylko z przodu, ale i z tyłu - z drugiego rzędu siedzień - naprawdę przyjemnie się tam siedzi, bo wszystko ładnie widać.
~ufoludek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
lusteka świetne duże szyby, to nie jest auto dla nowicjuszy w jeżdżeniu trochę wprawy doświadczenia trzeba mieć i wtedy jest frajda, super z laweta lub kazdą inna przyczepa prowadzenie świetne
~Pawel
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
Przud samochodu jest krutki,boczne szyby sa duze.Lusterka przy dobrym ustawieniu wzupelnosci wystarcza.Gorzej jest z tylem ale troche wyczucia i da sie parkowac.Tu bardzo pomocne sa czujniki odleglosci.
~Mateusz
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Duża szyba z przodu, dobrze zaprojektowane lusterka, widoczność więc jest dobra. Dla wysokich osób problemem mogą być słupki, ale idzie się do tego przyzwyczaić.
~vincenzopl
Van 2.3 16V 145KM 107kW
Jest ok, chociaż przedni, gruby słupek to katastrofa- nie raz miałem sytuację że akurat przy wyjeżdżaniu z drogi podporządkowanej w ostatniej chwili widziałem pojazd/ przechodnia.
~vacekw@op.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Nie widać przodu samochodu, lae jest to kwestia przyzwyczajenia. Cofanie. No cóż. Brak czujników cofania daje się mocno we znaki. Czasami za taki czujnik robi moja żona:)
~mieczyk
Van 1.9 TDI 130KM 96kW
widocznosc do tylu jest troche ograniczona tez ze wzgledu zaglowka srodkowego fotela. Jesli auto jest wyposarzone w czujniki cofania, na parkingu nie bedzie problemu z zaparkowaniem
~kluczyn7@vp.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Uwaga przy parkowaniu TYŁEM!!! Bez czujnika czasem trzeba wyjść żeby jakieś tam pandzie nie zrobić kuku. Przydałby się czujnik parkowania.