Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PM
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Normalny, poukładany "po niemiecku" kokpit, nie za duża kierownica, wygodne fotele, fotele składane w podłogę na płasko, fajna jest pełna elektryczna regulacja fotela. Żałuję trochę, że nie kupiłem pamięci ustawień fotela (ale nie wiedziałem, że można) i nie było wtedy jeszcze opcji na centralny podłokietnik zamiast podłokietników w fotelach - taki byłby chyba wygodniejszy, choć z drugiej strony trudno byłoby przejść do drugiego rzędu, a to...
~Piotr
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Trochę słaby dostęp do schowków. Te na centralnym panelu poddachowe, właściwie w czasie jazdy dla kierowcy dostępne dwa- a jest ich 6/ Małe szuflady pod siedzeniami. Za to schowki w drzwiach bocznych i przed pasażerem są bardzo pojemne. Bardzo wygodny schowek na wierzchu deski rozdzielczej.
~Wiertara
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Mam wersje z pelnym tunelem środkowym - schowek jest za mocno odsuniety do tylu, ale w drzwi włożymy 1,5l butelke wody, przyciski sa rozmieszczone poprawnie, warto mieć kolorowy licznik, zeby wiedziec jakie jest spalanie chwilowe - potrzbne przy dpfie
~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
ogrom miejsca, można się ganiać w aucie, albo prawie stać /jak się ma do 175 cm ;)/. Fotele kapitańskie z przodu mega wygodne, z tyłu wchodzą spokojnie 3 foteliki dla dzieci, to też duży plus bo nie każde auto może się tym pochwalić.
~Krzysiek S.
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
trudno tu narzekać na cokolwiek albo się podoba albo nie wg gustu, pełno miejsca, pełno schowków, łatwe sterowanie radiem klimą itp najgorsze ze system sterowania głosem mam po niemiecku i teraz sie muszę poduczyć szprechać.
~Misiek1971
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak w Fordzie, wszystko pod ręką (bez dziwnych przycisków jak w Mitsubishi, czy rozwiązaniach Toyoty (skomplikowane menu, Niepotrzebne gadgety czy wystające boki deski rozdzielczej przy wsiadaniu itp).
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Do wszystkich funkcji bardzo dobry dostęp, w zasadzie nie ma nawet potrzeby korzystania z przyciskow na kierownicy bo lekkie wyciągnięcie ręki i dostęp do kazdego przycisku.
~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
bardzo duża ilośc różnego rodzaju schowków ale mi gdzieś trudno umieścić telefon żeby go było łatwo sięgnąć - uchwytu nie posiadam poza tym wszystko na swoim miejscu
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Obsluga wszystkich urządzeń jest prosta i wszystko w zasięgu ręki.

Usterki Ford Galaxy III

Ford Galaxy III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janek
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Trasa 1000km z jednym stopem bez problemów, miło i przyjemnie.
Ford Galaxy III Van