Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
ogrom miejsca, można się ganiać w aucie, albo prawie stać /jak się ma do 175 cm ;)/. Fotele kapitańskie z przodu mega wygodne, z tyłu wchodzą spokojnie 3 foteliki dla dzieci, to też duży plus bo nie każde auto może się tym pochwalić. Mo i dużo miejsca na nogi. O ile nie masz 2 m wzrostu, ale dla takich to chyba tylko autobus ;)
~PM
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Van, więc to oczywiste. Ale zwracam uwagę na wygodniejszą pozycję siedzenia w porównaniu do vanów starszych generacji, jak C8/807 czy vw/seat, gdzie podłoga jest generalnie trochę wyżej - w C8 mam wrażenie, że siedzę z kolanami nienaturalnie podniesionymi do góry, a w Galaxy siedzę normalnie jak w wygodnej osobówce.
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i oasażerów. W trzecim rzędzie już nieco gorzej ale pełni on u mnie funkcję raczej awaryjną. Dla dzieci bez problemu wystarcza. Bardzo łatwo dobrać pozycję, w kazdym układzie sporo miejsca na nogi i nad głową. Dodatkowo bardzo duzo schowkow, od podłogi po sufit.
~Wiertara
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ogromne wnetrze (z przodu pasażer zaklada noge na noge, a srodkowy rząd mozna przesunac o 20-30cm), duży rozstaw osi, klima dwustrefowa, doświetlenie zakrętów, ksenony - brakuje mi tylko skóry i automatu :)
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Miejsca pod dostatkiem dla każdego. Duzy bagażnik również pomieści wiele. Wpakowałem 3 metrowy blat i tylko.ze 30 cm wystawał poza bagaznik.
~Janek
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przestrzeń z przodu i na tylnych fotelach doskonała. Trzeci rząd dla dzieci super dorosła osoba w długiej trasie raczej będzie \"połamana\"
~Krzysiek S.
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Duuużo miejsca i więcej mi nie potrzeba, siedzi się wygodnie w pełnej pozycji oczywiście siedzącej.
~Piotr
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Taaaaakaaaa przestrzeń. Nawet w trzecim rzędzie siedzeń dla dość wysokich osób jest wygodnie. Super.
~Jędrzej
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przestrzeń bez uwag. Pozycja kierowcy dla mnie nie jest idealna.

Usterki Ford Galaxy III

Ford Galaxy III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
jest naprawdę dobrze nawet w 3 rzędzie więcej miejsca to chyba tylko w autobusie
Ford Galaxy III Van