Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
trzyma się drogi znakomicie, choć nie planuje szarżowania by sprawdzić do jakiej prędkości będzie przyklejone do ziemi ;). Dziury w drogach nieodczuwalne /przesiadłem się z Seata Cordoby, więc różnica duża na plus/. Hamulce znakomite (jak się ma dobre klocki oczywiście :D) Płynie, można rzec po drodze.
~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
auto obciążone na maxa czy też puste z 1 osobą na pokładzie trzyma się drogi bardzo dobrze i pewnie nie straszne mu duże prędkości (na niemieckich autostradach oczywiście), wyścigówka to nie jest ale 160 km/h to wg. mnie wystarczająca prędkość
~az49@epf.pl
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
dopóki siedziałem za kierownicą ocena była na pięć gwiazdek ale żonka posadziła mnie z wnukiem z tyłu i niestety poczułem ze to nie citroen BX. Jest twardy ale ... zimą po śniegu super czołg.
~Krzysiek S.
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
No cóż Focus ma super układ jezdny ale Galaxy niewiele się różni i nawet na ostrzejszych łukach można chodzić powyżej setki przechyli sie lekko i tak sunie stabilnie po łuku cool!!!
~Piotr
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Galaxy jest dużym vanem, a prowadzi się lepiej niz niejeden samochód compaktowy. Precyzja i pewność prowadzenia jest super. Jestem cały czas pod wrażeniem !!!
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Chyba w tym elemencie nie ma konkurencji. Auto prowadzi się świetnie, pewnie trzyma się drogi, nawet szybko wchodząc w zakręty.
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
W tej klasie żadne auto nie prowadzi się tak dobrze, klei się drogi znakomicie a konkurencja może się tylko uczyć.
~Jędrzej
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeździ się jak autem klasy D. Oczywiście wysokość auta czasami daje o sobie znać w łukach, ale prowadzi się wygodnie i bardzo pewnie.
~Grzegorz
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi i wchodzi w zakręty. Na nierównościach i koleinach dobrze się prowadzi.
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
7,7
~Janek
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Prowadzi się doskonale, można wiele o Fordzie mówić ale układ jezdny jest naprawdę dobrze dopracowany.
Ford Galaxy III Van