Oceny Ford Ka I

Oceny Ford Ka I– wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Ka I

~Gargamel
Ford Ka I
Czytając opinię o tym aucie, dochodzę do wniosku, że kaczkę można tylko kochać albo nienawidzić. Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy. Niebagatelna stylistyka auta przyciąga wzrok (szczególnie kobiet) Idealne miejskie auto, nie tylko dla kobiet:P
~oset
Ford Ka I
Fajne autko na zakupy i dojazdy do pracy.Ekonomiczny ale zrywny silnik.Bardzo zle,właściwie żadne,zabezpieczenie antykorozyjne.Dlatego właśnie go sprzedaje
~Paweł K. 23 lata
Ford Ka I
Auto 11 letnie ale jestem z niego bardzo zadowolony, kupiłem je jako 8 letnie i przez swój okres użytkowania jestem bardzo zadowolony, dbałem o nie a ono mi służyło. Wymieniłem w nim tarcze hamulcowe, klocki z przodu i tyłu, pasek klinowy, filtry powietrza, oleju, paliwa, przeciwpyłkowy, olej, płyn hamulcowy i chłodniczy, tylne łożysko w jednym kolej, przewody cewki i samą cewkę by była pęknięta stara, malowany błotnik przy wlewie paliwa z...
~Digidy
Ford Ka I
Auto dobre do miasta, ale tez i na średnie trasy. Mało awaryjne, niskie spalanie jest dobrze :)
2,5
~zaba45@wp.pl
Ford Ka I
Hmmm szczerze nie polecam tego auto...radze trzymac sie z daleka od europejskich fordow...Wyciszenie tragiczne,silnik nierowno pracuje...psuja sie najglupsze drobiazgi
2,5
~kh
Ford Ka I
Karoseria jest ciekawa i moze sie podobac ale jej konstrukcja ogranicza miejsce na tylnym siedzeniu. Auto szybko koroduje i wlasciwie jest chyba rekordzista pod tym wzgledem na rynku. Wnetrze pojazdu jest wykonane awangardowo lecz plastiki uzyte do jego urzadzenia sa najnizszej mozliwej jakosci. Roznego rodzaju przelaczniki nie dzialaja precyzyjnie i nie sa ani latwe w sterowaniu ani nie znajduja sie pod reka.Fatalny jesgt dostep do niektorych...
~Karol
Ford Ka I
Dobre miejskie auto tanie w utrzymaniu , fuul części ,łatwe w naprawie , dosyć trwałe gdyby nie korozja , no ale 15 letnie auto to można wybaczyć , ponadczasowe i nie trąci antykiem i starociem , na parkingu pod biedronką nie ma obciachu , moja kaka jest czarna wygląda super .
2,8
Ford Ka I
Bardzo ciekawa sylwetka auta.Bardzo tandetne wykonanie jak to zwykle bywa w przypadku forda.Koszmarne zabezpiczenie antykorozyjne.
3,3
~Diacon
Ford Ka I
Samochód bardzo sympatyczny w codziennym użytkowaniu na krótkich dystansach. Nie pali za dużo, jest zwinny i w miarę bezawaryjny. Za to to jak szybko zjada go korozja przekracza wszelkie granice, nawet mój Polonez tak nie rdzewiał pomimo 17 lat i skrajnego wyeksploatowania (340tys przebiegu). Samochód na dzień dzisiejszy nadaje się na złom z racji korozji na nadwoziu i podwoziu, ale czego spodziewać się po Fordzie. Poza tym auto bardzo...
2,6
~ooo
Ford Ka I
awaryjne dużo pali słaba blacharka kłopot z niektórymi częściami awaryjne silniki zawieszenia autkiem przyjemnie się jeździ inna sprawa że można nie dojechać