Lista ocen Ford Ka I (188)

~anitkowa@wp.pl
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Kocham swoją kaczkę miłością pierwszą. Jest to idealny samochód dla kobiety - nie psuje się, jest ładny i doskonale się prowadzi. Dobrze trzyma się drogi, ma rewelacyjne przyśpieszenie. Brakuje mi tylko wspomagania kierownicy. Nie zamieniłabym go na żaden inny choć ma już sporo na liczniku jeszcze ANI RAZU mnie nie zawiódł. Po prostu nigdy się nie popsuł! Nawet w srogie mrozy nie ma problemu z jego uruchomieniem. REWELACJA.
3,3
~piotr
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Auto zgnilo, doslownie, rocznik 98 podwozie calkowicie skorodowane, nie przeszedl przegladu i nie oplaca sie naprawiac.Oddalem na zlom za 160funtow(auto kupilem za 1300 z przebiegiem 80000mil) troche niespodzianek z elektryka w silniku, elektr szybami i immobilajzerem, ma tendencje do rdzewienia wokol wlewu paliwa i tylnej klapie , chociaz moj nie mial takowej, przed kupnem koniecznie sprawdzuc czy podwozie nie zgnilo, szczegolnie pod... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~ulinka
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
typowo babskie auto cccchociaż moim zdaniem ma dobre przyspieszenie parkowanie jak dla kobiet bez problemu bardzo dobrze się prowadzi na ośnieżonych drogach lubię swoje auto ale wyczuwam brak tolerancji jako kierowca od mężczyzn .poprawcie się panowie bo jazda nie zależy od płci tylko od rozumu.polecam.
~Barek
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Kultura pracy i elastyczność doskonała brakuje troche mu pary na wyskoich obrotach (Silnik)
~armia
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
dobrze dmucha poza tym elektrozawór nagrz. dwa razy nowy,opornik na płytce od sterowania nowy,klima słabo wydajna (Wentylacja i ogrzewanie)
2,9
~BPuzon
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
To auto ma niewiele zalet. Zgadzam się z opinką, że jest to jedno z najczęściej psujących się aut. Kupiłem go dla żony i jest to ostatni ford w moim życiu. Ciągle się coś psuje. Są to drobiazgi ale denerwujące. Blachy też mają wiele do życzenia. Auto niewiele zalet ale na pewno bardzo dobrze się prowadzi jak na takie maleństwo. Dość dynamiczny silnik choć paliwożerny i dobra skrzynia biegów. I tyle zalet. Kobietą się on podoba dla faceta to...
~adam
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Silnik jest cichy.Mój ma przebieg ponad 80tys.km.Nie bierze grama oleju.Jest dośc żwawy.Jak na takie auto to przyspiesza nieźle do 120km/h. (Silnik)
~bercikcASDFGHJKLŁę
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
autko jest milutkie, komfortowe, szybkie, zwrotne, bosko trzyma sie drogi, jak dla mieszczucha jedt prawie idealne!
3,7
~toto23
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Mam Fordzika lekko po tuningu- świece, flitr stożkowy, ukł. wydechowy, amortyzatory, itp. PROWADZI SIĘ JAK GOKART. Jak na miasto jest w sam raz, nawet z tak małym bagażnikiem. Wiem, silnik jest stary technlogicznie, mimo to 8-8,5 litra w mieście to za dużo. Estetyka OK, wygląd inny od "szaraków". Pamiętajmy, że to tylko 60KM!!

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~dzuliano
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
dlugo trzeba czekac w zimie az sie nagrzeje w samochodzie , nie ma ogrzewania na nogi (Wentylacja i ogrzewanie)