Ocena kierowcy - Ford Ka I

Kaj, verseau@o2.pl, 22 lat temu
Silnik 1.3 i 50KM 37kW
Rok produkcji 1997
Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Dla dwóch osób, z takim wyposażeniem jak moje polecam. "Golasa" w życiu nie chciałbym mieć. A mój to Lufthansa Edition - skóra, ABS, dwie poduchy, alusy, wydech WOLF, wspomaganie, centralny, elektryczne szybki, radio z CD, klima. Bez komentarza.
cichutki, brak wibracji. Elastycznoskc kiepska ale to tylko 60KM z 8 wentylami, do tego konstrukcja przestarzala.
jak dla mnie bomba. Bez problemu wrzucam kazdy bieg. Nie haczy.
Jest ok. Dobrze sie trzyma drogi, ze wzgledu na rozstaw kol niemal w samych rogach.
mały okrągły kurdupelek. Bardzo łatwo manewrować.
Ja sie usadowiłem idealnie. Kręgosłup nie boli. Sięgam wszędzie. Oczywiście nie jeżdże przyklejony do szyby.
Działa. I zimno. I ciepło. Nagrzewa się dość wolno przy -15C, ale jak na tego typu auto - do przyjęcia.
dla mnie - kurdupelka (175cm), kawalera (nie pedała) jest super.
bardzo dobrze.
Tu niestety baty. Pali około 8,5 w mieście. Wspomaganie, klima wyłączona. Opony 165.
jestem zadowolony, że mogłem nim jeździć przez niemal 2 lata. Bo właśnie go sprzedaję...
Hmmm... zaciął się zamek w drzwiach. I przewód do głośniczka się przetarł.
Znowu bomba! Sprowadziłem z Holandii. Wymieniłem chłodnice i finito. Przez prawie dwa lata w Polsce zrobiłem tylny bęben i wymieniłem regulator wolnych obrotów. Ani razu nie odmówił współpracy. Te naprawy były zrobione od ręki, koszt w sumie około 600 pln. Jak na 2 lata... super.
Dziennik kosztów dla Ford Ka I 1.3 i 50KM 37kW
7,8