Oceny Ford Ka II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Ford Ka II

~jacek_ostalczyk
Streetka 1.6 Sport 95KM 70kW
ogolnie bardzo fajne male cabrio.procz tigry chyba najlepsze male cabrio na rynku ktore fajnie sie prowadzi i nic nie kosztuje.jesli kupi sie egzemplarz bez rdzy bedzie dlugo sluzyl.fotele skorzane twarde i malo wygodne.prowadzenie wzorowe.widocznosc niezbyt dobra szczegolnie do tylu
4,1
~Daniel
Streetka 1.6 Sport 95KM 70kW
Samochód bardzo nietypowy. Nie ma osoby, która by się za nim nie obejrzała (nawet ludzie z samochodów wartych kilkanaście takich StreetKA). Jeżeli ktoś chce się wyróżniać z tłumu to jest to idealny samochód. Części są tanie. Silnik z Escorta i dużo części ze zwykłego KA. Trudno dostępne części stosowane tylko w tym modelu, ale tragedii nie ma. Bardzo duży bagaznik jak na taki mały kabriolet. naprawdę można się zdziwić.
3,1
~oskaju
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Poręczne auto miejskie, łatwo zaparkować, przewieźć zakupy, czmychnąć na sąsiedni pas pośród tłumu aut. Biedne zabezpieczenie antykorozyjne, blacha grubości skorupki od jajka. Niezbyt wygodne fotele oraz pozycja za kierownicą. Części stosunkowo tanie.
3,2
~jack
Hatchback 3d 1.3 i 70KM 51kW
W tej klasie można znaleść coś znacznie lepszego w tych samych pieniądzach.
~Dan
Hatchback 3d 1.3 i 70KM 51kW
Generalnie auto zdaje egzamin w jeżdzie po mieście i w trasach poza nim. Mały, zwinny, dynamiczny, na miasto nic wiecej nie potrzeba. Ja jestem zadowolony z tego samochodu.
3,5
~technik
Hatchback 3d 1.3 i 70KM 51kW
Fajne ale trzeba go lubić.Bo wymaga sporo pracy aby był w dobrej kondycji.
Dziennik kosztów dla Ford Ka II
8,3
2,7
~bubu@morderca.pl
Hatchback 3d 1.3 i 70KM 51kW
Samochód fajny do jazdy w niedzielę... Bardzo dynamiczny - wręcz zaskakuje swoją dynamiką i zacięciem sportwoym....
~PJ
Hatchback 3d 1.6 Sport 95KM 70kW
duża przykjemnośc z jazdy po mieście, żwawy i poręczny
~Sly
Streetka 1.3 i 70KM 51kW
ha tutaj moge wpisać dłuższy komentarz, nie wiem co mam napisać o tak malutkim autku :) powiem jedno facetowi nie polecam chyba ze masz dobrą okazje, dla kobiet idealny
~Arti
Streetka 1.3 i 70KM 51kW
Doskonałe auto swietnie wyposażone za niewielkie pieniążki