Lista ocen Ford Kuga I (48) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~firek998
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dobrze sprawuje się na zakrętach. Doskonale trzyma się drogi. Z prędkością 100 km/h można śmiało pokonywać dość ostre zakręty. Z napędem 4x4 można spokojnie pokonywać nawet dość spore nierówności.
~esc17
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak na SUVa jest naprawdę dobrze, a w przedziale cenowym 30-40 tysięcy moim zdaniem jest najlepiej - porównywane z BMW X3, Hondą CRV, Toyotą RAV4, Volvo XC60 itd.
~Darek
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Pewnie,bez przechyłów prosto jak po sznurku.Podobnie jak w Mazdzie trakcja w Fordzie to najsilniejszy punkt tego samochodu. Jazda po śniegu z 4na4 to czysta przyjemność.
~Patryk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Jest strasznie twardy, chyba aż za twardy jak na nasze drogi. Układ jezdny jest bardzo precyzyjny. Oprócz twardości zawieszenia nie mam nic do zarzucenia.
~Madek 99
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
We wszystkich warunkach:autostrada,miasto,polne drogi sprawuje się doskonale.Napęd na cztery koła -miodzio.Kiedy inni zakładają łańcuchy ja swobodnie podjeżdzam pod ośnieżone podjazdy
~jocker
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
to jest klasa !!! w trakcie prowadzenia nic nie jest nieprzewidywalne, auto bardzo posłuszne w zakrętach (prostuje zakręty hehe)inni mogą pomarzyć o takim zestrojeniu
~Jurand
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie wiem co niektórzy tak chwalą, musieli pewnie wcześniej jezdzić jakimiś klekotami. Na zakrętach czuć przechyły, poza asfaltem twarde, stuka, puka.
~olowiany
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Tutaj właściwie bez zarzutu. Fordy maja naprawdę niezły układ i w tym modelu również /mimo wyższego nadwozia/ im się udało utrzymać poziom.
~robert
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak osobowy. Znakomite trzymanie drogi w każdych warunkach pogodowych. Auto twarde, mało komfortowe na wybojach co jak na SUVa trochę dziwi
Dziennik kosztów dla Ford Kuga I
~emx40
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie mam zastrzeżeń. Dość sztywno. Ładnie wybiera nierówności. Jedyna uwaga nie wjeżdzać w koleiny z woda powyżej 130. Można zaliczyc pole. Testowane bez ESP.