Lista ocen Ford Kuga I (48) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NIKO
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo pomocna opcja możliwości ustawienia siły wspomagania kierownicy ,u mnie zimą i na autostradę \"SPORT\" ,lato i miasto \"KOMFORT\"
~k.czwarno2@gmaij.com
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
dobrze się prowadzi ten model.mam przejechane fordami około 700 km.Dobre jest to,że prowadząc kuge nie trzeba mocno trzymać kierownicę.
~Waldek L.
SUV 2.0 Duratorq TDCi 163KM 120kW
Nawet za dobry.(czucie kół) Jak na takie wymiary to chyba ciut za duży promień skrętu. Nieraz trzeba poprawiać.
~JoeL
SUV 2.5 Duratec 200KM 147kW
Auto trzyma się lepiej niż niejedna osobówka. Nawet przy większych prędkościach 160-180 jedzie pewnie bez żadnego bujania.
~Kmwolanin
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Układ jezdny regulowany w 3 poziomach to na prawdę bajer, tryb sport polecam na trasę, a tryb komfort będzie lepszy na miasto
~sato
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo fajnie się prowadzi. Skrętna i zwrotna. Nie buja na boki. Hamulce super.Układ kierowniczy (regulowany) REWELACJA !!!!
~Artur
SUV 2.5 Duratec 200KM 147kW
Świetny. Zwrotny jak na swoje gabaryt. Nienaganne trzymanie drogi. Duża przyjemność z jazdy.
~Piotr Zaremba
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak to w Forcie bez zarzutów, Super trzyma się drogi nawet przy dość szybko pokonywanych zakrętach.
~Miraks
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ku mojemu zaskoczeniu prowadzi się jeszcze lepiej niż Mondeo MK4, którym jeździłem wcześniej.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga I
~BODZIAN
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Według mojej oceny bardzo dobry, możliwość regulacji czułości wspomagania kierownicy w trzech stopniach.