Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Suli
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Skrzypiał kokpit centralna cześć koło NAVI, serwis naprawił i jest ok podłożyli filc. W drugiej Kudze tego nie było chyba w poniedziałek składali, inna sprawa i dziwna to na zakrętach czy rondzie przesuwała mi się pod tyłkiem tapicerka na siedzisku - serwis ogarnął w 20 minut , w drugiej Kudze tez nie wystąpiło :) pechowa sztuka mi się trafiła
~Jarek
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to miałem problem z centralnym zamkiem (parę razy musiałem otwierać z kluczyka bo pilot nie zadziałał. Raz przepalił mi się sterownik od haka holowniczego chyba dlatego, że podłączyłem niesprawną przyczepę z wypożyczalni.
~M
SUV Facelifting 1.5 TDCi 120KM 88kW
Skrzypienie i tzeszczenie różnych elementów deski rozdzielczej, tlupkow bocznych, drzwi. Odczepiajaca się osłona podwozia i wiele innych. Usterki częściowo naprawione przez ASO, powracają po kilku dniach od naprawy.
~Art_line
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Zbyt mały przebieg by oceniać , ale oczekuję porównywalnej niezawodności jak w Ford MONDEO - 5 lat i wymieniona żarówka na gwarancji. Pomijam przeglądy, olej, filtry i paliwo.
~ZenW57
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 176KM 129kW
Jak dotąd 6300 km, jazdy miejskie ok. 30%, reszta trasa (głownie górzyste rejony Polski południowej) i wszystko gra. Mam nadzieję, że tak będzie!
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Na razie nic poważnego, ale te niespodziewane szmery, szumy i popiskiwania wskazują, że idealnie spasowane to to nie jest.
~OLO OLEWNICZAK
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
tylko ekploatacyjne rzeczy, zmieniony rozrząd-za 8 stówek z robotą, klocki, oleje , filtry i oby tak dalej.
~Robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
nic w tej chwili i oby tak pozostało-liczę na to ,bo dotychczas wszystkie pojazdy ,które miałem takie były.
~WoW
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Nic się na razie nie zepsuło. Wszystko działa i jest sprawne.
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Przez niespełna rok użytkowania nie wydarzyło się nic niepokojącego.
Ford Kuga II SUV Facelifting