Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Tu dam 4 gwiazdki i już tłumaczę dlaczego. Silnik jest naprawdę dobrze wyciszony, nie słychać także opon i ogólnie szumu wiatru, nawet przy wyższych prędkościach, ale cholera jakiś świerszcz zawsze się z--najdzie, ostatnio przy jakiś szaleńczych prędkościach (80-90 km/h) świszczy przy lusterku kierowcy - coś ewidentnie przedmuchuje się przez jakąś szparę w obudowie czy cuś, jest to frustrujące, a i nie jest to odosobniony przypadek, więc...
~ZenW57
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 176KM 129kW
Nie jest źle ale w stosunku do Yeti (o obrysie cegły) szału nie ma. Spodziewałem się cichszego samochodu. Do 100 km/h jest ok ale przy 140 nie jest już tak dobrze. Nie mierzyłem żadnym przyrządem ale takie mam odczucia. Samochód jest ciężki i producent nie walczył o każdy kilogram stąd spodziewałem się znacznie lepiej wytłumionego samochodu. Oczywiście nic nie piszczy, nic nie skrzypi. Słychać tylko szum opon i wiatru opływającego karoserie.
~OLO OLEWNICZAK
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
wyciszenie gorsze jak W-Smaxie, ale to nic, nie mam gdzie napisać więc napiszę tutaj. Nagłośnienie jest faataalnee. W polonezie z 1993roku miałem lepsze serio. To jest hańba aby w aucie za 150 tys. PLN było takie słabe nagłośnienie, jedynie jako tako ze Spotify da się słuchać.....tutaj jest mocny minus.
~Paweł
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Silnika prawie nie słychać. Powyżej 120 słyszalne zaczynają być szumy opon i powietrza. Z boem na dachu staje się to jeszcze bardziej uciążliwe. Kupując jednak samochód o takich gabarytach trzeba się z tym liczyć wiec nie traktuję tego jako minus.
~Art_line
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Brak różnicy hałasu we wnętrzu 100km/h a 180km/h - jest cicho i słychać wiatr. Cisza pomogła w zakupie Kugi, RAV 4 i ASX - chałas. Zestaw audio SONY jest naprawdę dobry, głośniki - szczegółowe w każdym zakresie.
~Robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
znów typowo dla Forda-jest bardzo dobrze choć te 18' koła na pewno trochę szumią. Silnik też jest dobrze wygłuszony a i sam z siebie jest cichy-ecoboosty tak mają.
~P_Bartosz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto wyciszone poprawnie, przy większych prędkościach nie słychać żadnych świstów i innych niepokojących dźwięków. Wiadomo, szum będzie, ale jest to raczej związane z gabarytem auta.
~Piotr
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
Słychać na zimno, że to klekot, ale po rozgrzaniu jest OK. Na autostradzie spokojnie można rozmawiać z pasażerem na tyle bez podnoszenia głosu.
~robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
jest naprawdę cicho do 120km/h. Potem do ok.150km/h jest wciąż jeszcze całkiem nieźle. Dopiero powyżej ok.180km/h robi się jak dla ciut głośno.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga II SUV Facelifting
7,3
9,3
~Jarek
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Samochód jest wysoki więc przy szybkiej jeździe opływ powietrza jest dość słyszalny. Myślę że hałas zaczyna być dokuczliwy powyżej 140-150 km/h
Ford Kuga II SUV Facelifting