Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (166) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz-Rzeszów
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Wentylacja i ogrzewanie jest rewelacyjne, nie muszę nawet używać klimy (oczywiscie czasami trzeba ją włączyć dla lepszej konserwacji układu)
~lukaszioo@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zimą ideał, nagrzewa się szybko i do kosmicznych temperatur, nie stosuję żadnych osłon na chłodnicę. Często trzeba wymieniać filtr przeciwpyłkowy.
~mqriusz
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Dmuchawa słabo dmucha i trzeba chwilę poczekać zanim w mrozu środek nagrzeje się. Czasem wwieje jakiś wiaterek z zewnątrz.
~Niekowalski
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Często i gęsto zaparowywują szyby podczas zmian temperatur, nawet jeżeli filtr przeciwpyłkowy jest świeżutki i nowiutki
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
-fajny bajer z podgrzewana przednia szyba i fotelami, poza tym nadmuch jak na takie gabaryty radzi sobie jakos
~piotrekm
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak dziala to dobrze, ale tu czesto cos wysiada, albo galki regulacji, albo czujniki, albo uklady elektronicznego sterowania.
~rydzadam
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie - bez zastrzeżeń, natomiast wentylacja - co najwyżej przeciętna, przy silnych opadach wszystkie szyby zaparowane na max-a
~h
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wszystko działa tak jak powinno. Klima szybko zaczyna mrozić, nagrzewnica jeszcze szybciej wrzuca ciepłe powietrze.
~focus1987
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
klima robi swoje, podgrzewanie szyby przedniej jak i tylknej bezproblemowo i szybko, ogólnie nawet 6 bym dał:)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I Kombi
6,3
11,0
11,7
~andreejj@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
szyby mi parowaly,ale po wymontowaniu filtru kabinowego jest ok,nie polecam tego gdy ktos ma klimatyzacje,ja nie mam
Ford Mondeo I Kombi