Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (166) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klokbord@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ja nie jestem zadowolony jesli chodzi o ogrzewanie zimą , nawet jak sie rozgrzeje to leci letnie, ale latem klima swietnie działa przeziebiony pare razy byłem.
~bartasarte@interia.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Moze troszke zbyt dlugi czas nagrzewania sie silnika w zimie, przez co trzeba 5 minut pomarznac. Klima szybko i skutecznie schaldza wnetrze samochodu.
~marew@ing.uni.wroc.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
śrenio z tym bywa. Trudno odpoarować szyby przy dużym deszczu. Nawiew na boczne przednie jest symboliczny. Sytuację poprawia podgrzewana przednia szyba.
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Cicho pracuje wentylator na najwyrzszym poziomie nie "rozwiewa" wlosow ale jest przyjemny wiaterek. Moglo by bardziej dmuchac spod siedzenia na tył.
~dawid_0802@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
wentylacja no ja jej nie mam:) ale ogrzewanie jest nawet znosne nie wiem jak przy mrozach zedu -20 ale jak narazie spisuje sie dobrze.Szyby nie paruja.
~ROBERT WROŃSKI
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
szybko sie nagrzewa i jest cieplo czasami topia sie wlaczniki predkosci dmuchawy jesli sie je zostawia dzialajace po wylaczeniu silnika kosz moze byc duzy
~WojMatt ; mstoszewski@plusnet.pl
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
parują trochę szyby ale to pewnie filtr przeciwpyłkowy, dmuchawa słabo nawiewa na niskich predkościach, natomiast na 4 prędkości jest zbyt głośno
~nabywca z przypadku
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wentylacja - to faktycznie jest słaby punkt tego samochodu. Do poprzednich opinii dodałbym, że na wyższych zakresach pracy jest ona głośna.
~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Klima działa ekstra, w zimie można podróżować w krótkim rękawku, nie ma efektu zaparowanych szyb, równomierne nagrzewanie i schładzanie. EKSTRA!!
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wentylacja w tym samochodzie byłaby na bardzo dobrym poziome, gdyby nie ogrzewanie dolne. Kanały wentylacyjne dolne jak i sam nadmuch jest fatalny.
Ford Mondeo I Kombi