Lista ocen Ford Mondeo I Kombi (166) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Gdynia
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
tu mogło by być lepiej niestety nie sprawdził się w najzimniejszy dzień 2012 r w lutym na trasie zmarzłem :( pyzatym jestem zadowolony z ogrzewania. Wentylacja mogła by być lepsza
~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Nie nagrzewał się najszybciej ale to diesel...potrzebuje chwili żeby na ciepło dmuchać, w lecie też nie było super bo brak klimy ale sytuację ratował szybredach
~mariodrums.ch@gmail.com
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szybko się nagrzewa i dość dobrze grzeje,gorzej z wentylacją,częste wymiany filtra kabinowego.Gdy się zaniedba to tragedia,wszystko paruje.Słabe kratki nawiewu,łatwo się łamią.
~arturro
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
w moim modelu brak klimy, ale ogólnie jest ok mankament słabe kratki wentylacyjne dobre nawiewy, brak problemu z parującymi szybami z przodu , z tyłu trochę inaczej to wygląda
~waldemarkocyla@op.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
słaby nadmuch mimo wymiany filtra przeciwpyłkowego dopiero na III stopniu czuć, że nawiew działa ponadto listwy kierunku nawiewu się rozsyypały i trudno je ustawć
~^fif^
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Słyszałem że szyby paruja w czasie deszczu, u mnie nie ma tego problemu, a nawiew działa ok. Klima robi swoje w upalne dni. W ziemie szybciutko robi sie cieplo:).
~Wojtek z Krakowa
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
Nie wiem jak jest przy mniejszych silnikach, ale moje 6 cylindrów grzeje mocno. Jak komuś jeszcze zimno to włączy sobie podgrzewanie foteli. Klimatyzacja dobrze wentyluje.
~Qbek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeżeli filtr przeciwpyłkowy jest regularnie wymieniany to z wentylacją nie ma żadnych problemów. Jak już wspominałem jeżdżę dieselkiem, który jak to dieselki grzeje badzo dobrze.
~Maciej
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Moja wersja akurat nie ma klimy, czasami bardzo długo się grzeje i nie daje takiej temperatury jaka być powinna ale może to wina zabrudzonych filtrów.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo I Kombi
6,3
11,0
11,7
~olo
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
super, mam klime wiec latem doskonale, w chlodne dni parownie szyb i tym podobne nie przeszkadzaja w jezdzie, ustawienia nawiewu doskonale sobie radza..
Ford Mondeo I Kombi