Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Moje Mondeo jest w wersji kombi. Widoczność we wszystkich kierunkach jest dobra. Duże lusterko wewnętrzne oraz lusterka zewnętrzne również bardzo się sprawdzają. Parkowanie w zatoczce tym samochodem to przyjemność. Nie ma problemu z wyczuciem jego wielkości. Samochód ma bardzo dobre światła mijania, które mają duży zasięg, a przy tym ładnie oświetlają drogę, dodatkowo wersja ta wyposażona jest w przednie światła przeciwmieglne, które...
~vooyoo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Z przodu luksus, lusterka boczne dają szerokie pole widzenia, problem z cofaniem, jest to Kombi i niestety w bocznych lusterkach widać tylko do tylnych drzwi ze względu na kształt karoserii. Parkując tyłem praktycznie jedynie lusterko wewnętrzne daje możliwość oceny odległości, co np podczas deszczu i do tego w nocy jest nie za dobre.
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
(Wersja combi) Do przodu i przez lusterka (choć małe) - bardzo dobra. Na boki - dobra; do tyłu - ograniczona. Dość trudno wykonać obrót do tyłu na fotelu kierowcy. Niezadowalajace wyczucie gabarytów auta. Światła niezłe, jeśli wkłady nie pożółkły ze starości.
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dobra widoczność we wszystkich kierunkach, stosunkowo cienkie słupki minimalizują efekt martwego pola. Duże lusterko wewnętrzne i odpowiedniej wielkości lusterka zewnętrzne zapewniają odpowiednią widoczność
~chesterpies@op.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
do przodu oki; do tylu zas jak to w kombi... do tego szerokie slupki uniemozliwiaja sprawne poruszanie sie na ciasnych parkingach aczkolwiek w lusterkach bocznych wszystko widac...:)
~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Trzeba się przyzwyczaić do długiego \"noska\" ,ale tak to nie jest źle. Tylna klapa oznacza koniec auta więc z parkowaniem tyłem nie ma problemu.
~piotrekm
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
w lusterkach malo widac, beznadzijnie ulozone, tylna wycieraczka moze ma promien nie wiele wiekszy niz wycieraczki na swiatlach.
~Krzys
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
mam czujniki cofanie wiec i z tylu nie mam problemów, i to w kombi!!! Troche male lusterka jak na takie duze auto ale ok!
~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Przeszklony, lusterka niby małe ale bardzo funkcjonalne, soczewka na tylną szybę i można się wciskać między auta.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~k1
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
mimo sporych rozmiarów widoczność bdb, łatwo wyczuć krawędzie auta
Ford Mondeo I Kombi